Trabzonspor Yönetimi Oy Birliği İle Aldığı Kararı Açıkladı

Trabzonspor, Burak Yılmaz’ın takım kaptanı sorumluluklarını taşımadığı gerekçesiyle, kendisinden bu görevin alındığını açıkladı.

Trabzonspor Yönetimi Oy Birliği İle Aldığı Kararı Açıkladı

Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesinden konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Profesyonel futbolcu Burak Yılmaz'ın takım kaptanı sorumluluklarını taşımadığı gerekçesiyle, kendisinden bu görev alınmıştır” denildi.

KAFKAS: “OY BİRLİĞİ İLE KARAR VERİLDİ”
Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, ''Bu akşam gerçekleşen haftalık olağan yönetim kurulu toplantımızda Trabzonspor Kaptanının hem futbolcu arkadaşlarına, hem de yeni nesil genç Trabzonsporlulara örnek olması gerektiğinden hareketle, profesyonel futbolcu Burak Yılmaz'dan kaptanlık görevinin alınmasına oy birliğiyle karar verilmiştir. Ayrıca, oyuncularımızın gerek yazılı ve görsel yayın organları gerekse sosyal medya üzerinden yaptıkları açıklamalarda daha dikkatli davranmaları hususunda gerekli uyarılar yapılmıştır” diyen Kafkas, “Bu doğrultuda profesyonel futbolcularımızın açıklamalarında disiplin ihlali gerektiren durumlar olması halinde, yönetmelikler gereği cezai yaptırımların uygulanacağının altını bir kez daha çizmek isterim” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2018, 23:09

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammet topal
Muhammet topal - 12 ay Önce

Cok doğru olmuş bravo yönetim devre arasında istemediği yere satın onu. Burak Yılmaz su anda İstanbul kulüplerinin Trabzonu karıştırmaya yönelik kullandığı MAŞA.

ALİ AKYÜZ
ALİ AKYÜZ - 12 ay Önce

YÖNETİM GELDİĞİ GİNDEN İTİBAREN ELİNDEKİ DEĞERLERİ HİÇ ETME UĞRAŞINDA..BURAK YILMAZ KENDİSİNİ KANITLAMIŞ HER YIL BELLİ GOL ORTALAMASINDA OYNAYAN BİR OYUNCU. SÖZLEŞME GEREĞİ HAKKINI ARAMIŞ KÖTÜ OLMUŞ BÖYLE BİR ANLAYIŞ YOK.YÖNETİM BU YANLIŞ DAVRANIŞ ŞEKLİNDEN ACİL DÖNMELİ YOKSA OLANLAR TRABZONSPORA OLUYOR.

SIRADAKİ HABER