Trabzonspor Yönetimi Toplandı

Bordo-Mavili takımın yönetim kadrosu bu konuları konuşmak üzere toplandı.

Trabzonspor Yönetimi Toplandı

Trabzonspor Yönetim Kurulu , dün akşam oynanan Ümraniyespor maçı öncesi toplandı.

Toplantıda, Bordo-Mavili ekibin şubat ayının sonuna kadar Sosa, Kucka, Novak ve Burak Yılmaz’a toplamda 30 milyon TL ödeme yapmasını gerektiren bir tablo üzerine tartışıldı. Genelde maddi konular görüşülürken futbolculara bir hafta içinde ödeme yapılacağı öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hüseyin61
hüseyin61 - 1 yıl Önce

istifa edin bu iş vizyon işi para işi ....futbolcuları sattınız taraftardan para topladınız gene transfer cezası aldınız.beceriksizlersizi hocanızıda alıp gidin

Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 1 yıl Önce

Böyle cahil bir adamı kim Başkan Yardımcısı yaptı bir taraftar olarak aklım almıyor. Önemli bir kupa maçının hemen öncesinde zeka seviyesi normal olan olan hiçbir yönetici böyle cahilce, Kulübün kasasında para yok diye demeç vermez. Takıma sinerji kazandıracak demeçler verilir sana kim sordu kupa maçı öncesi kulübün mali yapısın cahil adam . Maç biter yapılacak ödemeler yönetim kurulunda konuşulur Kulübün resmi sitesinden basın açıklaması yapılır. Adam sanki Trabzonspor Başkan yardımısı değil de, Trabzonspor düşmanı gibi demeç veriyor. Sanki Trabzonsporlular kulübün mali yapısını bilmiyorlar. Daha önceki yönetimlerde ,taraftar olmadığında kendilerinin birer hiç olduklarının farkında olmadan maç esnasında taraftara küfreden cahil yöneticiler vardı. Şimdi de Trabzonspor düşmanı gibi demeçler veren zeka yoksunu cahil, kupa maçı öncesi Trabzonspor düşmanı gibi demeçler veren cahil Başkan Yardımcıları var. Al birini vur ötekine.

hüseyin61
hüseyin61 - 1 yıl Önce

yandaş haberts işinize geleni yayınlıyorsunuzzzzzzzzz.bu da sitenize girmem.

SIRADAKİ HABER