Trabzonspor Yönetiminden Flaş Burak Yılmaz Kararı

Burak Yılmaz, artık Trabzonspor'un kaptanı değil.

Trabzonspor Yönetiminden Flaş Burak Yılmaz Kararı

Trabzonspor ile Burak Yılmaz arasındaki gerilim tırmanıyor. Bordo mavili yönetim Burak Yılmaz'ın alacakları için TFF'ye başvurması üzerine karşı adım atmış ve karşılıklı açıklamalar ile ortam gerilmişti.

Bu akşam antrenmanından sonra Burak Yılmaz ile bir görüşme yapan yönetim flaş bir karar alarak 2. kaptanlık görevini yıldız futbolcudan aldı. Böylelikle Burak ile Trabzonspor arasında ipler tamamen kopma noktasına geldi. 

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2018, 20:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurettin ÖZYURT
Nurettin ÖZYURT - 1 yıl Önce

Yine başarı yi engellemeye çalışan heinler var burak yılmaz kalkmalı yönetim le bütün leş meli

suat topal
suat topal - 1 yıl Önce

Trabzon spor yönetimi medyanın oyununa takılmasın burak transfer döneminde bjk kulubune transfer oluyodu takımın icine giren medya zaten menejer paraya bakıyo onların yaptığı bir durum burak bu sezon bize laxım takım çok iyi giyor

Kemal Kasap
Kemal Kasap - 1 yıl Önce

Gitmek istiyorken yönetim tarafından gitmesi mi engellendi de bunu yaptı.Acaba bir kesim havai taraftar baskısından mı çekinildi Keşke sezon başı gitseydin Burak Trabzon'a Çin'den kurtulmak için o anda başka seçeneği olmadığı için geldi 23 gol atınca iştah kabarttı yani Burak o anki mecburiyetten birazda günah çıkarmak için geldi. Gidişi Ekici gibi olur Zaten en güzel zamanlarında takımı satıp gitmişti.

Güven
Güven - 1 yıl Önce

Iktir edin şeeref yoksununu gitsin

Ümit
Ümit - 1 yıl Önce

Buraki kusturmeyin akilsizlar takim rode guvenemezsin akıllı olun

SIRADAKİ HABER