Trabzonspor Yönetiminden İlk Açıklama Yapıldı

Ünal Karaman ile alakalı gelişmede derin bir sessizlik yaşanırken, Ünal Karaman ile ilgili yönetici emin Kahraman açıklama yaptı.

Trabzonspor Yönetiminden İlk Açıklama Yapıldı

Trabzonspor Teknik direktörü Ünal Karaman’ın Trabzonspor ile yollarının ayrıldığı iddiaları ile ilgili, Trabzonspor Başkan Yardımcısı Emin Kahraman Radyogol'e konuştu.

Ünal Karaman ile ilgili ayrılık kararı alındı mı?

Yaşanan kararla ilgili, “Bizim yönetim olarak hoca ile ilgili almış olduğumuz böyle bir karar yok. Ama hocanın böyle bir düşüncesi varsa bunu zaten yarın açıklar zaten ama şu anlık böyle bir durum yok.” dedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cevdet DEMİREL
Cevdet DEMİREL - 10 ay Önce

Bu ne Ünal Karaman hassasiyeti anlayamıyorum. Ne başarısı varmış bu Ünal hocanın kaç şampiyonluğu kaç takımı zirveye oynatmış da bu kadar yaygara koparılıyor. Genç yeni bir jenerasyonla bir çıkış yakaladı o da gençlerin kendini gösterme, ispat etme gayret ve çabasıdır. Kim ona kucak açmış bekliyor gelse de bizi çalıştırsa diye acaba. Kendini yönetim ve takımın üzerinde baskı aracı gibi kullanarak Trabzon'a zarar vermektedir. Şimdiye kadar gelmiş en iyi yönetimdir Ahmet Ağaoğlu kadrosu.Sahip çıkılacaksa yönetime sahip çıkılmalıdır. Futbolcu, teknikdirektör bunlar parasını alır bu gün vardır yarın yokturlar. Başarının temel taşı iyi bir yönetimsel istikrardır. Ünal Karaman takımı yanlış oynatıyor, oyun içinde hatalı oyuncu değişiklikleri yaparak bir çok maçta puan kaybına sebeb olmuştur. Yoksa takım şu an açık ara lider bile olabilirdi.

UĞUR K.ALİ
UĞUR K.ALİ @Cevdet DEMİREL - 10 ay Önce

Cevdet bey,Size aynen katılıyorum.Ne çabuk unuttuk denizli, göztepe ,galatasaray,gençlerbirliği maçlarını.Hepsini taktiksel hatadan kaybettik.Bu kadro iş bilen hocanın elinde açık ara şampiyon olur.

Muhammet SAKA
Muhammet SAKA - 10 ay Önce

Topu Unal hocaya atmayın bu adamin ne kadar trabzobsporlu olduğunu bu taraftar biliyor

Hüdavedi BALLI
Hüdavedi BALLI - 10 ay Önce

8-10 senedir kötü giden ve borç batağı içinde olan Trabzonspor tam havasının bulmuşken,bu ne böyle.Yok Başkan böyle demiş yok Ünal Karaman şöyle demiş.Etkinin olmadığı yerde tepki olmaz. Spor kamuoyuna karşı gülünç duruma düştük ve taraftarın şevki kırıldı. Elbirliği ile Trabzonspor u bu sezon ölmeden mezara koyduğunuz için kırgınız başta yönetime.

Can
Can - 10 ay Önce

Sakin atmayın

temel
temel - 10 ay Önce

anlaşılan bu kulübü mevcut yöneticiler değilde dışardan birileri yönetiyor, ünal hocaya tivitır üzerinden ünal hoca parasını istedi, yazıklar olsun gibi kampanya başlatanlara asıl yazıklar olsun, biz kimin ne olduğunu biliyoruz, kulüp iyi giderken ele geçirmek istiyorlar, hacıosman, muharrem dönemine geri götürmek istiyorlar yuh olsun

Selim unal Konyalı firtina
Selim unal Konyalı firtina - 10 ay Önce

UNAL KATAMANİN GİDİSİNE UZULENLERE SASARİM,,EGER UZUNTU DUYULACAKSA BENİM DUYMAM LAZİM CUNKU UNAL BENİM HEMSERİM,SAYİN KARAMANİN TRABZONSPORU CALİSTİRMASİ BUYUK BİR TRAVMAYDİ SUKUR GECTİ

SIRADAKİ HABER