Trabzonspor Yönetiminin Nwakaeme Kararı

Fırtına’yla son maçına çıkan Nwakaeme ile son kez görüşülecek.

TRABZONSPOR 23.05.2022, 11:26 23.05.2022, 11:31
Trabzonspor Yönetiminin Nwakaeme Kararı

Karadeniz devinin yıldızı Anthony Nwakaeme, Başakşehir ile oynanan maçla birlikte sözleşme süresi içerisindeki son maçına çıktı. Ancak Nijeryalı sol kanat ile devam eden sözleşme uzatma temasları kapsamında menajeri ve kendisiyle İstanbul'da bir görüşme daha yapılacağı öğrenildi.

TRABZONSPOR YÖNETİMİ FİYATI ARTTIRMAYACAK

Bu görüşmede yönetim kurulunun 33 yaşındaki futbolcuya herhangi bir fiyat artırımı teklifinde bulunmayacağı ancak oyuncudan son teklifi kabul etmesi durumunda yola devam edilmek istendiğinin yeniden vurgulanacağı belirtildi.
 

Yorumlar (4)
Guven 2 ay önce
Tasarruf istiyorsanız Yunus mallıyı gönderin adam hiç bişey yapmadan iki mil eur alıyor!!! Sen aynı parayı nwakeye veriyorsun NORMALMİ BU! Köybaşı trodsen koita peres hüseyin. Saçmalamayın NWAKEYLE SÖZLEŞME YENİLEYİN
ONU OYNATMA ÜZERİNE ANLAŞMAYI YAPIN! Ts ye gelmiş geçmiş en iyi yabancıyı göndermek bu kadar kolaymı!
Parola 54 2 ay önce
Ulan kara oğlan inatcilik yapma..trabzondan büyük değilsin.
Iğdırts 2 ay önce
Wakamenin bu kadro yapısı ile çok aranacak bir futbolcu olduğu kesin.başakşehir maçında bir kez daha belli oldu.Yönetimin verdiği fiyata ikna edilmeli.
Q. 7 2 ay önce
NWEKUMEDE BENCE ISRAR EDİLMEMELİ. FAYDASI KADARDA ZARARI VAR. ONUN YERİNE GÖZTEPEDEN HALİL AKPINAR, SİVASIN SOL AÇIĞI MAX GRADEL ALINMALI. NWEKUMEDEN DAHA FAYDALI OLURLAR BENCE