Trabzonsporlu Futbolcu Tepki Topluyor

Rizespor deplasmanında Hüseyin Türkmen yine sağ bekte oynadı ancak beklenileni veremedi.

Trabzonsporlu Futbolcu Tepki Topluyor

Rizespor karşısında kaptırdığı bir topla neredeyse golü yedirecek olan genç oyuncu savunmayı aksattı. Maç boyunca tek bir top kapamadı. 15 ikili mücadelenin 3'ünden galip çıktı. Orta da yapamadı.

Hüseyin Türkmen'e Trabzonsporlu taraftarlar da yoğun tepki gösteriyor. Türkmen'in sezon sonu ayrılığı yeniden gündeme gelecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çebi61
Çebi61 - 1 ay Önce

Sağ beki gönder, stoperi sağ beke koy sonra da başarısız deyip gönder biz Trabzonlu çocuklarımıza hep bunu yapıyoruz maalesef

Mustafa koc
Mustafa koc - 1 ay Önce

Hüseyinin mevkisi sagbekmi bu tepkileri yapanlar bunu gözardı etmesinler. Bu trabzonlu çocuklara bu kadar düşmanlık niye sahada gezen yabancı futbolculara çit yok. Şu marlonla verilen şans Faruk can,a verilseydi inanın roberto carlos olurdu. Suçlu abdullah avcıdır o mevkiinin adamı varken o oynar hüseyin de bu kadar tepki almazdı.

Zekeriya
Zekeriya - 1 ay Önce

Yahu sizin alıp veremediğiniz ne bu çocukla? Ondan önce gol atamayan djaniny, afobe gibileri varken. Hüseyinin klübde sahib çıkacak adamın mı yok? Marlon kaç top kaptı? Baker kaç gol pozisyonu pası verdi şimdiye kadar? Derdiniz yerlilere laf atarak asıl eksik olan forveti unutturmak mı? Allah aşkına takım gol yemiyor ki, gol atsmıyor. Hüseyin forvet oynasa bunlardan az mı gol atardı acaba.

RAHMAN
RAHMAN - 1 ay Önce

YETER ARTIK ŞUAN YOLLAYIN SERKAN HÜSEYİN BU KADAR VASAT TOPCU BUNALDIK ARTIK... BAKASETAS VE FLAVİO BİZİM İÇİN ÖZ EVLATLAR ÖRNEK ALINMALI O K ADAR ....

BordoMavi
BordoMavi @RAHMAN - 1 ay Önce

Senin kadar boş konuşan insanlar yüzünden Trabzonspor'un öze dönüş çabaları devamlı erteleniyor gereksiz yorumlarınızı kendinize saklayın ne Hüseyin'i ne Serkan ı senin gibi boş beleşlere yedirmez bu taraftar Hüseyin'in mevkisi sağbek miş gibi haber yapıp siz futbol cahillerine laf veren haber TS ye de yazıklar olsun bırakın şanlı TRABZONSPOR'UN yakasını

The King
The King - 1 ay Önce

Hüseyin ile Serkan ile bu iş olmaz. Ligdeki tüm sağ beklere bir bakın en kötüsü bizde...

Tarık Selim
Tarık Selim - 1 ay Önce

Niye ayrılsın ki, zaten sağ bek yerine stoperde oynayacak, orada da gayet iyi bir yedek olur...

hasan
hasan - 1 ay Önce

Kendini geliştirmiyor başka takımda oynaması onunda yararına

manuel
manuel - 1 ay Önce

sag bekte mecburi. cocuk sag bek degil ama iyi stoper olacak 2-3 yila. abartmaya gerek yok kiralik olarak verilmeli ilk 11 de oynayacagi bir takima.


SIRADAKİ HABER