Trabzonsporlu Futbolcuya Gelen Teklifi Canlı Yayında Açıkladı

Ünlü yorumcu ve eski futbolcu Rıdvan Dilmen, NTV'de yayınlanan 100% Futbol programında Abdülkadir Ömür'e gelen transfer teklifini açıkladı.

Trabzonsporlu Futbolcuya Gelen Teklifi Canlı Yayında Açıkladı

Trabzonspor'a Abdülkadir Ömür için 22 milyon Euro'luk bir teklif geldiğini ifade eden Dilmen, "Trabzonspor, 22 milyon Euro'luk teklifi reddetti Abdülkadir Ömür için, ben bunu biliyorum. Bu sezon Şampiyonlar Ligi'ne gideceklerini düşündükleri için reddettiler" ifadelerini kullandı.

"Trabzonspor'un forması kaybetmez kardeşim"

Trabzonspor'un öne geçip kaybettiği maçlara da değinen Dilmen, "Trabzonspor gibi çok büyük bir kulüp,12 maç öne geçip 27 puan kaybetmez. 1-0 veya 2-1 öne geçti maçlarda kaybetmez. Mutlaka ikinci, üçüncü golü bulacaksın. Trabzonspor'un forması kaybetmez kardeşim. Sörloth artık fazla tutamıyor, durdu" diye konuştu. (Ajansspor)

YORUM EKLE
YORUMLAR
The King
The King - 3 hafta Önce

Başkan, öncelikle şimdiden iyi bir teknik adam bul...sonrada Uğurcan, Ömür, Sörlorth, Campi, Hosseini, Türkmen, N diaye, Bilal, Koray, Parmak gibilerini elden çıkar. En az 70 Milyon avro ederler. Bir kısmı ile de yeni bir takım kurun. Nasılsa bu takım şampiyon olamıyor. İlk dörde girse yeterli. Milleti de illet etmeyin.

Oflu
Oflu - 3 hafta Önce

22 milyon euroya anında verin

SIRADAKİ HABER