Trabzonsporlu Futbolcuya Ödül

Trabzonspor'da gösterdiği performans ile ülkesinde ödülü aldı.

Trabzonsporlu Futbolcuya Ödül

Süper Lig'e geldiği 2019-2020 sezonundan bu yana en fazla golde pay sahibi olan merkez orta saha oyuncusu Bakasetas, Trabzonspor'da 3 gollü performansıyla yüzleri güldürmeye devam ediyor. Baksetas'ın performansı PSAP 1976 futbol organizasyonun da dikkatini çekti.

Baksaetas, yurtdışında oynayan en iyi YUnan oyuncu ödülünü kazandı.

Bakasetas yaptığı açıklamada, ''Soyunma odasını paylaştığınız, hatta sahada mücadele ettiğiniz oyuncuların güveni ve onayı, bir futbolcunun alabileceği en büyük ödüldür. Desteğiniz ve takdiriniz için hepinize teşekkür etmek istiyorum. Yurtdışında oynayan En İyi Yunan Oyuncu seçilmek beni sorumluluklarla dolduruyor ve daha iyi olmam için bana motivasyon veriyor. Hepinize en iyi dileklerimle ve @ psap1976'ya Yunan Futbolunu geliştirme ve Yunan futbolcularının çıkarlarını gözetme çabalarına devam etmenizi diliyorum'' dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadir
Kadir - 2 hafta Önce

Tam isabet

Ts
Ts - 2 hafta Önce

Bakasetas mı pelkas mı sorusuna cevap veren ödül

Sürmeneli Şeytan
Sürmeneli Şeytan - 2 hafta Önce

Gerek Trabzonspor'da sistemdeki yerine tam adapte olamaması (zaman gerekiyor) gerekse bireysel durumu açısından tam performans oynadığını sanmıyorum. Bakasetas bir tık üstünü yapabilecek, henüz tam potansiyeline erişmemiş bir futbolcu. Umarım altın çağını Trabzonspor'da yaşar ve takımı da kendisi gibi bir gömlek yukarıya taşır. Tanrı seni hastalıktan, sakatlıktan korusun Anastasios

Emir
Emir - 2 hafta Önce

Aynen

İshak Yeşilbağ
İshak Yeşilbağ - 2 hafta Önce

bakasetasa başarilar

SIRADAKİ HABER