Trabzonsporlu Gökhan Yılmaz'a Beşiktaş Taraftarının Tepkisi

Trabzonspor’un Beşiktaş’ı 2-1 mağlup ettiği karşılaşmanın yankıları sürüyor. Vodafone Park’ta çekildiği bir fotoğrafı İnstagram'dan paylaşan Bordo Mavili taraftar sosyal medyada linçe uğradı.

TRABZONSPOR 08.11.2021, 16:03 08.11.2021, 16:08
Trabzonsporlu Gökhan Yılmaz'a Beşiktaş Taraftarının Tepkisi

Mücadeleyi  yedek kulübünesinin arkasındaki  tribünde biletli olarak takip eden fanatik Trabzonsporlu, Trabzonlu iş adamı Gökhan Yılmaz mücadele sonunda yedek kulübesinde çektirdiği hatıra fotoğrafıyla tepkilerin hedefi oldu.
Karşılaşmanın bitişiyle birlikte polis kontrolünde  stadyumdan ayrılan Trabzonsporlu taraftarlar arasında yer alan Yılmaz herhangi bir art niyetinin olmadığını ifade etti. 
61saat’e açıklamalarda bulunan Gökhan Yılmaz “Maalesef fotoğraf Beşiktaş taraftarlarınca yanlış anlaşıldı. Bizler futbolcu yakınları ile birlikte misafir tribününde maçımızı izledik. Güvenlik bizi normal çıkışten değil de stadyumun içerisinden yedek kulübelerinin olduğu yerden çıkaracağını söyledi, hep birlikte polis arkadaşları takip ederek stadyumdan ayrılıyorduk, o ara Beşiktaş yedek kulübesinin önünden geçerken dedim bir hatıra fotoğrafı çektireyim. 

ÖLMÜŞ BABAMA BİLE KÜFER EDİYORLAR BU KADAR OLMAZ 
Polis orada acele etmemi istedi ve bende elimle '2 saniye' müsade isteyince ortaya böyle bir görüntü çıktı. Yani zaten orada işaretimden belli, 2 saniye memur bey derken arkadaşım çekti, zaten bir kare foto çekildim, onu da paylaştım. 

İnanın o heyecandan 2 golü bile unutmuştum ben. Herhnangi bir art niyetim olmadığını Beşiktaş kulübü yöneticilerine de, taraftar gruplarından beni arayan arkadaşlara da söyledim. Sonuçta hepimiz Türkiye Cumhuriyiti vatandaşıyız. Küfür etmedim, bir saygısızlık yapmadım, sadece bir fotoğraf çekildik. Arayanlara da bunu anlattım. Paylaşımımı kaldırmama rağmen küfürler yağdırmaya devam ediyorlar. Herkesin anası babası çoluk çocuğu var. bu kadar nefret niye. 
Ölmüş babama bile etmedikleri küfür kalmadı. Neden bu hale geldik anlamış değilim. Kimseyi zor durumda bırakmak istemem. Ama bu kadar tehdit, bu kadar küfür olmaz.  ” İfadelerini kullandı. (61saat)

Yorumlar (4)
True Legend 4 hafta önce
Zaten beşiktaş jimnastik kulübünün taraftari yoktur,çoğunlukta çapulcu,esrarkeş,eroinman, hırsız, arsızlar destek verir bunlara
ahmet koca 4 hafta önce
istanbul takimlarindan bir besiktasa sempatim vardi oda bu macla beraber gitti yazik yazik.
Zekeriya 4 hafta önce
Ugurcanin annesine binlerce taraftar birden sövüyor ama cezayi Ugurcan yiyor. Kimse anasina, babasibna, cocuklarina küfür etdilmesini tasvib etmez ki küfür eden adama degildir, serefsizdir.
Hasan Emir 4 hafta önce
Senin babanın ölüp ölmediğini takip ediptemi ona vöre küfür edecekler? Aynısı Trabzonda olsa kabullenirmisin? Adamları yenmişiz, birde art nşyetim yok diyip onların gözleri önünde fotoğrqf çektiriyorsun.