Trabzonsporlu Taraftar Hayallerine Kavuştu

Trabzonspor Kulübü'nün Resmi Fan Token Partneri Socios.com ile organize ettiği t-shirt tasarımı yarışmasında 13 yaşındaki Muhammed Emin Kara birinci oldu.

TRABZONSPOR 09.12.2021, 11:22
Trabzonsporlu Taraftar Hayallerine Kavuştu

Socios.com Uygulamasını indirerek TRA Fan Token alan binlerce taraftar arasından bordo mavili kulüp için tasarladığı t-shirt ile yine taraftarların oylarını alarak birinci olan Muhammed Emin Kara, ilk kez Trabzon'a giderek, Trabzonspor'un ve Socios.com'un özel davetlisi olarak ağırlandı.

Trabzonspor Kulübü'nün Resmi Fan Token Partneri Socios.com ile organize ettiği t-shirt tasarımı yarışmasında 13 yaşındaki Muhammed Emin Kara birinci oldu. Socios.com Uygulamasını indirerek TRA Fan Token alan binlerce taraftar arasından bordo mavili kulüp için tasarladığı t-shirt ile yine taraftarların oylarını alarak birinci olan Muhammed Emin Kara, ilk kez Trabzon'a giderek, Trabzonspor'un ve Socios.com'un özel davetlisi olarak ağırlandı. 

Trabzonspor - Adana Demirspor maçı öncesinde şehri gezme fırsatını elde eden Muhammed Emin Kara'nın tasarladığı bordo mavili t-shirt TS Club Mağazaları'nda taraftarların beğenisine sunulurken, Trabzonspor ve Socios.com genç taraftara bir sürpriz daha yaptı. Socios.com Uygulaması üzerinden TRA Token sahiplerinin oyu ile her ay belirlenen “$TRA Ayın Oyuncusu Ödülü”nün Ekim ayı birincisi olan Anastasios Bakasetas'a ödülünü maçtan sonraki gün Muhammed Emin Kara takdim etti. 

Genç taraftar hayranı olduğu futbolcuya hem yarışmada birinci olan tasarım t-shirtünü hediye ederek imzalattı, hem de“$TRA Ayın Oyuncusu Ödülü”nü takdim etti. 

$TRA Fan Token sahipleri hem oyluyor, hem kazanıyor 

“$TRA Ayın Oyuncusu Ödülü”, Socios.com uygulaması üzerinden, her ayın başında bir önceki ay en çok sahada görev alan oyuncular arasından belirleniyor. Trabzonspor'un Resmi Fan Token’ı olan $TRA Fan Token alarak destek olan taraftarlar, oyladıkları oyuncunun seçilmesi durumunda da o oyuncunun imzalı formasını kazanma fırsatı da elde ediyor.  

Yorumlar (0)