Trondsen İçin Kritik Gün Pazartesi

Trabzonsporlu futbolcu Türkiye'ye geldi.

TRABZONSPOR 20.02.2021, 16:40
Trondsen İçin Kritik Gün Pazartesi

Sörloth’un referansı ile Trabzonspor’un kadrosuna katılan Anders Trondsen, yaşadığı ağır sakatlık sonrası ligin ilk devresinde lisansı dondurulmuştu.

Devre arası lisansı yeniden aktif edilen Trondsen’in ülkesinde süren tedavi süreci tamamlanırken, 25 yaşındaki orta saha için kritik gün Pazartesi.

Türkiye’ye gelen Trondsen henüz takım ve topla çalışmalara başlayamazken, Pazartesi günü Trabzonspor’un doktorları tarafından kontrolleri gerçekleşecek.

Trondsen’in Pazartesi günü Trabzonspor’da çeşitli testlerden geçtikten sonra çalışma programı belirlenecek.

Kaynak: HaberTS.com

Yorumlar (6)
Erkol4561 1 yıl önce
TS DA FUTBOL HAYATIN İNŞALLAH BUNDAN SONRA DAHA GÜZEL OLUR.YAZ TRANSFERİNİN EN İYİ TRANSFERLERİNDEN BİRİ OLDUĞUNU BİZLERE GÖSTEREMEDEN SAKATLANMAN TÜM TARAFTARI ŞÜPHESİZ ÜZMÜŞTÜ... AZİMLİ ÇALIŞMA İLE BU ZAMANI BİZLERE UNUTTURMAN DİLEĞİYLE... GERÇEK POTANSİYELİNİ YAKALAYABİLİRSEN BU TARAFTAR SENİ EVSANELER GİBİ DAİMA BAĞRINA BASAR ... SOL AYAKLI DİNAMO OLDUĞUNU GÖREBİLME DİLEĞİYLE ...YENIDEN ARAMIZA HOŞGELDİN .....
İslam 1 yıl önce
Yeni trasfer geliyor şampiyonluk yolunda çok büyük faydası olaçak göreceksiniz
Ali kemal MEMIS 1 yıl önce
Denenmesinde fayda vardır, İnşAllah faydalı olur
Semih 1 yıl önce
İş Trabzonspor un doktorlarına kaldıysa...
Avniye özturk 1 yıl önce
Şişme koltuğun pompası varmi
Emre5461 1 yıl önce
Takıma çok faydalı olacaktır. Kadro derinliği açısından da önemli. Bu kadroyla pandemi, sakatlıklar derken ligin sonunu üst sıralarda bitirmeliyiz. Hedef Şampiyonluk..