banner728

Uğur Meleke'den Burak Yılmaz Yorumu

Ünlü spor yorumcusu Uğur Meleke, Radyospor'da yayınlanan Taktik programında Mert Elam'ın sorularını yanıtladı. Trabzonspor ile Akhisar arasında oynanan ve bordo-mavililerin 3-1 kazandığı karşılaşmayı yorumlayan Meleke, Burak Yılmaz ile ilgili tartışılacak sözler sarf etti.

Uğur Meleke'den Burak Yılmaz Yorumu

Ajanspor’un haberine göre, Meleke, “Trabzonspor'un fiziksel açıdan Akhisarspor'dan geri kalır yanı yoktu. Zevksiz ve keyifsiz bir maç oldu. Sosa, uzun süre yedek kaldı, dün istekli ve arzuluydu. Abdülkadir Ömür'ün yokluğunda Yusuf Yazıcı çizgide oynadı fakat Yusuf'un Sosa gibi bir çoşkusu yoktu. Dünkü maçta adeta bir kavga oldu, o kavgadan da galip ayrılan Trabzonspor'du. Ümit Öztürk'ü çok beğeniyorum. Umut veren bir hakem nesli geliyor. Halil Umut Meler, Ümit Öztürk, Mete Kalkavan gibi... Yeni nesilden iyi hakemler çıkacaktır. 

Flaş Burak Yılmaz yorumu! 

Türkiye'de bazı maçları oyuncular yönetiyor. Ümit Öztürk dün buna izin vermedi.  Ümit Öztürk'ün boyu uzun olduğu için avantajlı bir pozisyonda, tırnak içerisinde deyim anlamında söylüyorum Burak Yılmaz birkaç pozisyonda 'Horuzlandı' Ümit Öztürk kendisini geri çekmedi. Oyuncunun tepkisine izin vermedi! Hakemin yüzüne küfür edemiyorlar ve yanından ayrıldıktan sonra küfür ve hakaret ediyorlar. Hakemin yanında, 'İki gözüm önümü aksın, akşam pozisyonu izleyeceksin?' diyorlar...Bunlar sosyal medyada adam gibi adam. Burak Yılmaz sadece bunlardan birisi...”  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER