Uğurcan Çakır'ın Konyaspor Maçı Sonrası Açıklaması

Trabzonspor'un genç file bekçisi Uğurcan, Konyaspor maçından sonra konuştu...

Uğurcan Çakır'ın Konyaspor Maçı Sonrası Açıklaması

Trabzonspor’un genç kalecisi Uğurcan, Konyaspor maçının ardından konuştu. Uğurcan, “Güzel bir oyun oynadık. 2 haftadır galip geliyorduk. Bugünde ilk yarıda sıkıntı çektik ama ikinci yarı güzel goller attık galip geldik. Taraftarımıza teşekkür ediyoruz"' dedi. 

ONUR'UN ARDINDAN KALEYE GEÇMEK... 

Onur'un ardından kaleye geçmenin nasıl bir duygu olduğu sorulduğunda ise Uğurcan, "Şans geldi, şanslarımı iyi değerlendirmeye çalışıyorum. Hocam bana güvendi. Bana güvenenlerin yüzünü kara çıkarmamaya çalışıyorum. ” ifadeleriyle yanıtladı. 

Takımda arkadaşlığın üst düzeyde olduğunu kaydeden Uğurcan, “Bizde de arkadaşlık üst düzeyde. Taraftarlarımız bize çok iyi destek veriyor. 

Sadi hocam çok büyük çok bana katkısı oldu. Buradayken. Alt yapıda çalıştım onunla çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. 


YORUM EKLE
YORUMLAR
oflu
oflu - 11 ay Önce

Yıllardır Onur bizi kandırdı..... Tam takım şampiyonluğa oynuyor ard arda galibiyetler almaya başladığı dönemlerde zirveye yerleşeceğimiz maç oluyor, Onur o maçta olmadık goller yiyerek takımı adeta sabote ederek gerilemesine ve demerolize olmasına neden oluyordu... Yıllarca, bu senaryosunu yazdığı filmi izletti bize, ama artık film bitti yeni kahramanlarla yeni oskarlara koşuyoruz... yaptıkların için emeğine sağlık dıyorum sadece.....

Zafer
Zafer - 11 ay Önce

Bu saatten sogra onuru kalede görmek istemiyorum bize her yer trazo

SIRADAKİ HABER