Umut Bozok'un Menajerinden Trabzonspor Açıklaması

Spor Toto Süper Lig'in son şampiyonu Trabzonspor, transferde gaza bastı. Larsen, Doğucan Haspolat, Eren Elmalı ve Stefano Denswil'e imza attıran bordo-mavililer girişimlerini sıklaştırdı. Trabzonspor'da gündeme gelen son isim ise Kasımpaşa forması ile seoznu gol kralı olarak tamamlayan Umut Bozok gelmişti. Milli futbolcunun menajeri Fotomaç Gazetesi'nden Kemal Tamtürk'e özel açıklamalarda bulundu.

TRABZONSPOR 19.06.2022, 09:12
Umut Bozok'un Menajerinden Trabzonspor Açıklaması

Spor Toto Süper Lig'in son şampiyonu Trabzonspor transfer çalışmalarında gaza bastı.  Gelecek sezon hem ligde hem de Avrupa'da başarılı bir sezon geçirmek isteyen bordo-mavililer 4 isme imza attırdı. Fırtına, Larsen, Doğucan Haspolat, Eren Elmalı ve Stefano Denswil ile sözleşme imzaladı. Trabzonspor'da gündeme gelen son isim Umut Bozok oldu. Bordo-mavililer sezonu gol kralı olarak tamamlayan milli futbolcuyu kadrosuna katmak istiyor. 

Kasımpaşa'da sezonu tamamladıktan sonra Lorient'e geri dönen Umut Bozok'un menajeri, Fotomaç Gazetesi'nden Kemal Tamtürk'e özel açıklamalarda bulundu:

"GURUR VERİCİ"

"Türkiye'den birçok kulüp Umut'la ilgileniyor. Trabzonspor bunlardan bir tanesi. Şampiyon olan takımın Umut'la ilgilenmesi gurur verici"

Yorumlar (0)