Ünal Karaman'dan Ankaragücü Maçı Öncesi Açıklama

Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman Ankaragücü maçı öncesi yaptığı açıklamada, Sosa'nın sakatlığına rağmen risk alarak 11'de oynamak istediğini açıkladı.

Ünal Karaman'dan Ankaragücü Maçı Öncesi Açıklama

Ünal Karaman, Ankaragücü maçı öncesi ‘’Her insan kendinde var olan değeleri kullanabilir. Evet yönetimin değişmesi etkili olabilir, başkanı tanıyorum son derece karakterleri bir insan. Mustafa hocayla sohbet ettik. Tabiki bu mesleği yapıyorsunuz farklı kulüplerde olabilirsiniz. Hancı yolcu hikayesi bu iş böyle devam edecek. İki kulüp zor durumaldan geçiyor. Biz sakatlarla uğraşıyoruz. Herkes en ideal 11’ini seçip kazanmak istiyor. Motivasyonları olabilir ama bizde profesyoneliz bizde aynı motivasyonda takım olarak hazırlanıyorlar.  Kaza bela olmadan kazanmak istiyoruz’' dedi.

Sakatlarla ilgili konuşan Karaman, ‘’5 tane sakatımız var. Trabzon’da bıraktıklarımız var. Sakatların içinde gelmeye en yakın olanı Daniel ve Ekuban gibi duruyor. Rahimin durumu 1-2 hafta devam ediyor. Bekleyeceğiz. Düşündüğünüz gibi olmuyor. Kısa veya uzun olabiliyor. Sosa’da risk vardı insiyatif alarak "oynamak istiyorum" dedi. Bugüne kadar antrenmanlarla bizimleydi bugün de aramızda olacak. Her zaman her şeyiyle, 4 4'lük bulamazsınız. Bazı durumlarda çözüp üretecek bizler değiliz. Oyuncularda aidiyet duygusu içinde onlar arzu ettikçe bizde görev verdik'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2019, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER