Ünal Karaman'dan Flaş Açıklama

''Hesaba çekeceğiz...''

Ünal Karaman'dan Flaş Açıklama

Göztepe Teknik Direktörü Ünal Karaman, 5-3 kaybettikleri Sivasspor maçının ardından ilk yarıdaki oyunlarının kabul edilemez olduğunu ifade etti, ''Şartlar ne olursa olsun özellikle futbola saygı konusunda çok üzüldüğüm bir müsabaka oldu. Benim oyuncum kendiyle yarışabilmeli. Kendisine yakışan karakter içerisinde olmalı. Özellikle ilk yarıda bu konuda çok üzüldüm. Kendimizi ve oyuncularımızı hesaba çekeceğiz. Daha iyi olmaya gayret göstereceğiz" diye konuştu.

Göztepe, Spor Toto Süper Lig'in 31. haftasında konuk ettiği Sivasspor'a 5-3 mağlup oldu. 90 dakikanın ardından basın toplantısında mücadeleyi değerlendiren Göztepe Teknik Direktörü Ünal Karaman, ilk yarıdaki oyunlarının kabul edilemez olduğunu ifade etti ve şu ifadeleri kullandı:

"Galibiyetler yaşıyorsak mağlubiyetler de yaşayacağız. Şartlar ne olursa olsun saha içerisinde mücadele eden bir takım olmak durumundayız. Bu konu üzerinde çalışmaya gayret etmeliyiz. Kalemizde gördüğümüz 5 şut var ve 5 tane yediğimiz gol var. Bu asla kabul edilecek bir durum değil. Biz kendi iç hesaplaşmamızda çok farklı şeyleri çok farklı şekilde konuşacağız. Bu benim kabul edebileceğim bir oyun tarzı değil. Biz bazı şeyleri kabul ediyorsak oyuncularımız da bazı şeyleri kabul etmeli. Eğer arkamızda hoş anılarla camiadan ayrılan oyuncular olmak istiyorsak kendimizi ona göre geliştirmeliyiz. İlk yarıyı kabul etmek söz konusu değil ancak ikinci yarı maçı oynayan bir takım vardı. Şartlar ne olursa olsun özellikle futbola saygı konusunda çok üzüldüğüm bir müsabaka oldu. Benim oyuncum kendiyle yarışabilmeli. Kendisine yakışan karakter içerisinde olmalı. Özellikle ilk yarıda bu konuda çok üzüldüm. Kendimizi ve oyuncularımızı hesaba çekeceğiz. Daha iyi olmaya gayret göstereceğiz"

YORUM EKLE
YORUMLAR
yorum
yorum - 1 ay Önce

Hoca bu kabul edilemez değil sen Sivas'a hiç çalışmamış Sivas size çalışmış kendi sahanda ilk yarıda pozisyon vermediler size adamlar 5 olduktan sonra maçı zaten kazanmışlardı emin ol daha fazlada atabilirlerdi hocam iyi adamsın hoş adamsım b planı olmayan bir hocasın değişikliklerin bile aynı oyunun oyuncuları haftaya Kayseri maçı var onu kazanırsın o da Kayseri'nin çok kötü olmasından dolayı.

Reis
Reis - 1 ay Önce

Çok flaş haber gerçekten

HakkıK
HakkıK - 1 ay Önce

Ünal hoca ne yapsın. Futbolcular hiç gününde değildi. Hele defans rezildi.

Ts haber
Ts haber - 1 ay Önce

Onun gıymatı olmaz. Tavşan YAMACI aşmış Ünal bey atı alan Üsküdarı geçmiş.

TS
TS - 4 hafta Önce

Ünal hoca stoperler 3.lig de oynar , atınç çok ağır hamle yapamıyor , jahovic santrofor oynar sağ açık değil, takım kadrosu bu maç hatalıydı, ünal bşehir kadrosunu bozma.başarılar.

SIRADAKİ HABER