Ünal Karaman'dan Kafa Karıştıran Transfer Açıklaması

Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman, bordo-mavililerde yapılan transferin hiç bir bölümünde olmadığını açıkladı.

Ünal Karaman'dan Kafa Karıştıran Transfer Açıklaması

Süper Lig'in dördüncü haftasında sahasında ağırladığı Gençlerbirliği ile 2-2 berabere kalan Trabzonspor'da teknik direktör Ünal Karaman’ın dün akşam maçın ardından yaptığı açıklamalarda kafa karıştıran bölümler tartışılmaya başlandı. 
Karaman, transfer sürecinin hiç bir bölümünde olmadığını açıkladı. 

Trabzonspor’da sakatlıkların can sıkmaya başladığını kaydeden Karaman, "Takım mühendisliği çok fazla bir şey. Transferinin hiçbir bölümünde olmadığımı defalarca ifade ettim. Kurumsal bir yapı içerisinde işin daha çok profesyonellerle olmasını düşündük ama hiç kimse bir anda aynı bölgede kullandığımız oyuncuların sakatlık sorunuyla karşı karşıya kalabileceğini düşünmemiştir.

Bunlar bizi etkileyebilir. Bir de sezonun başı. Allah korusun ilerleyen bölümlerde ki böyle bir şey arzu etmiyoruz; bizi çok fazla zorlayabilir. Bunun için sonradan katılan ve antrenman eksiği olan oyuncularımızın bir an önce o özveride bulunup takım sorumluluğunu alıp onlara örnek olabilecek yaştaki oyunculardan da ilham alarak oyuncularımızın biraz daha gelişmesini ve bunun bize katkı verecek boyutta olmasını bekliyoruz. Allah beterinden korusun. İnşallah bundan sonraki dönemlerde böyle sakatlık yaşamayız. Artık canımızı sıkmaya başladı. Kabulleneceğiz, yapacak bir şey yok.” dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cevdet
Cevdet - 10 ay Önce

Alanya Fener maçını seyredin Ünal Hoca. Çıkaracağınız çok ders var...bir teknik adam eğer bilgisiz ve yetersiz ise transfere karışmaz. Bu açıklama içler acısı. Her teknik adam takımını kendi kurar. Hatta başkası yapar ise istifa eder gider. İyi bir aşçı bile kendi yapacağı balığı balıkçıdan kendi seçer...

Oflu Ömer
Oflu Ömer - 10 ay Önce

Asıl sorunun kendinden kaynaklandığını görmezden gelen bu şahsiyetin,ahmet ağaoğlu tarafından görüldüğü halde neden bu adama katlandığını anlamak mümkün değil.şimdide çıkmış kabahati yönetime atıyorki,zeytin yağı gibi üste çıksın ama yemezler seni cahil.fazlada yazmaya gerek yok.sen trabzonspordan defol git.

Orhan 61
Orhan 61 - 10 ay Önce

Yapma be Ünal hoca. Madem soyleyecektin. Geminin Su almasini niye bekledin. Adam olan baştan konuşurdu, yada edebiyle susardi...

SIRADAKİ HABER