Ünal Karaman'dan Maç Sonu Burak Yılmaz Açıklaması

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, 1-1'lik sonuç ve Burak Yılmaz'ın oyundan çıkarken yaptığı hareketleri yorumladı.

Ünal Karaman'dan Maç Sonu Burak Yılmaz Açıklaması
Trabzonspor - Bursaspor maçının ardından bordo mavili takımın teknik direktörü Ünal Karaman, son 3 dakikada kaybedilen 2 puanı ve Burak Yılmaz'ın tepkisini değerlendirdi.

İşte Ünal Karaman'ın maç sonu yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalar:

"Futbolun içerisinde bu tip sonuçlar var. 1-0'dan sonra 2-3 gol bulacak pozisyonlar bulduk. Bizim özelliklerimizdeki takımların bu pozisoynları gol yapması gerekiyor. Ön tarafta kullandığımız tecrübeli oyuncularımız var. 90 dakika boyunca aynı tempoda kalmaları tabii ki mümkün değil.

Bursaspor takımı belli dönemlerde baskı kurdu ve pozisyon buldu. 2 puanı bizim açımızdan kayıp olarak görüyorum. Üzgünüm."

BURAK YILMAZ SORUSUNA CEVABI...

"Oyuncular, sinir sistemiyle iş yapan insanlar. Oyuncuların bu tür durumlarda farklı davranışlar olabiliyor. Biz bir camiayı temsil ediyoruz ve bu bir takım oyunu. Ben dahil hepimizin sorumlulukları var. Hep ben mantığı doğru değil. Böyle bir tercihte bulunduk. Yaptığı hareket doğru değil. Konuşacağız kendisiyle ve bir karar alacağız."
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rasim
Rasim - 2 yıl Önce

Her gelen antrenörü begenmiyosunuz 2 3senedir ezik futbol oynadık şimdi bu kadroyla iyi oynuyo sabir her gelen antrenörü begenmiyosunuz bundan iyisi yok

Kgts
Kgts @Rasim - 2 yıl Önce

Kesinlikle doğru

HARUN ÖZTÜRK
HARUN ÖZTÜRK - 2 yıl Önce

İyi giden futbol oyunu hamlelerinle bozdun,yazık oldu Trabzonspor’a

Kalender
Kalender - 2 yıl Önce

Bence büyütecek bir durum yok. Olayın sıcaklığıyla verilmiş bir tepki. Geldi geçti diye bakmak lazım. Her olayda bir oyuncu kaybedersek takımda kimse kalmaz. Kalan da bir işe yaramaz. Suç herkesde var. Öncelikle Hocada. Sonra seyircide. Sonra oyuncu gelir.

Ahmet. Aydin
Ahmet. Aydin - 2 yıl Önce

Sorunlu unal hoca

ALİ RIZA
ALİ RIZA - 2 yıl Önce

orta saha yorulu. adamlar geliyor. burağı çıkartıyorun koyacağın oyuncu batuhan veya kucka dır sen orta saha çok iyimiş gibi.ekubanı sokuyorsun.sonra rodelegayı alıyorsun.adamların ön libero iki oyuncusu rahatlıyor ileriye destek veriyor. sen nasıl bir hocasın anlamadım oyunu okumak bu kadar zormu.

Vedat kumcu
Vedat kumcu - 2 yıl Önce

Bence ünal hoca hatalı kararlar veriyor yaptığı değişiklikler cok saçma sapan onu yuzunden puanlar kaybediyoruz

Senol
Senol - 2 yıl Önce

Ünal Hoca maalesef oyunu okuyamiyor.. pozitif düsünmek istiyorum fakat puan kaybettigimiz maclarda devamli Antrenör hatalari var.. maalesef..

Talip ķilıç
Talip ķilıç - 2 yıl Önce

Her iyi futbolcu iyi hoca olacak diye bir kural yok dolayısıyla ünal karaman vasat trabzona vereceği bişe yok


SIRADAKİ HABER