Ünal Karaman'dan Sosa'ya Başkan Hakkında Şok Eden Sözler

Ahmet Ağaoğlu, Sosa'nın ifadelerini canlı yayında aktardı.

Ünal Karaman'dan Sosa'ya Başkan Hakkında Şok Eden Sözler

Ünal Karaman, Kayserispor maçından önce soyunma odasında Jose Sosa'ya ,"Eğer burada göreve devam edersem herkes ayağını denk alacak. Kulüp başkanı da dahil. " sözlerini kullandığını açıklayan Ahmet Ağaoğlu, konuyla alakalı olarak şu ifadeleri kullandı;

"Bu ifadeleri kullanmaya getiren sürecin içerisinde yer alan aktörler kimler ve hocanın buna müsade etmemesi gerekirdi. Gün 24 saat seninle birlikte olan insanla alakalı olarak birilerinin sana iletmesiyle sen bu işin içine giriyorsan yanlış yapıyorsun. Sosa ile konuşuyor, “başkan böyle bir ifade kullandı. Ben görevi kıracağım" diyorç Kaptan orada, “Sizin söylediğiniz gibi alınacak bir şey yok. Bana kalırsa çok duygusal davranıyorsunuz. Kararını gözden geçirin.. “ diyerek cevap veriyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
RUSTEM AĞA
RUSTEM AĞA - 8 ay Önce

TRABZONUN SUYUDAN MI HAVASINDAN MI NEDİR ANLAMADIN. GELEN ESİP GÜR LÜYOR. ÜNAL HOCA KULÜBÜN BİR Ç ALI ŞANI, YOK BUĞAZINDA KALIRIM YOK HERKES AYAĞINI DENK ALSIN. BUNLAR SÖYLENMİŞSE HOCAYA HEM YAKIŞMAZ HEMDE SÖYLEDİĞİ YER YANLIŞ.
SAYIN HOCAM TRABZONDA AĞA ÇOK SİZ BUNU BİLMELİSİNİZ SADECE AHMET AĞAOĞLU AĞA DEĞİL.
GÖRTÜĞÜM KADARIYLA SAYIN AHMET AĞAOĞLUNUN MÜTEVAZİ BİR KİMLİĞİ VAR. KOLAY KOLAY KİMSEYİ İNÇİTECE ĞİNİ SANMIYORUM. GERÇİ USUL ATIN ÇİFTESİ SAĞLAM OLUR DERLER.
ÜNAL HOCA GÜZEL GÜZEL GİDERKEN NE OLDU ANLAMADIK. BELLİKİ RAHATSIZ OLDUĞUNUZ KONULAR OLMUŞTUR. SİZ BU RAHATSIZLIĞINIZI ÇALIŞAN BİRİSİ OLARAK TRABZONSPOR KULÜP BAŞKANINA MÜRACAAT ETTİNİZ Mİ BİLMİYORUM. BASINDAN ÖĞRENĞİMİZE GÖRE YORUM YAPIYORUZ. TRABZONSPORDA HEM FUT BOLCU HEMDE HOCA OLARAK GÖREV YAPTIN SENİN KATKIN OLDUNDAN DAHA FAZLASINI BU ŞEHİR SİZE VERMİŞ TİR BUNU UNUTMA. BUNDAN SONRAKİ YAŞAMINDA KİMBİLİR YOLLAR YİNE KEŞİŞEBİLİR. DİKENSİZ GÜL BAHÇESİ YOK.
TRABZONSPOR BAŞKANINA HERKES SAYGILI OLMALIDIR.

Kalender
Kalender - 8 ay Önce

Başkan Bey oldu, bitti. Artık uzatmasanız. Ünal'ı karalamakla yanlışı örtüp kendinizi aklayamazsınız. Futbolun adaleti yok, biliyoruz. İlk defa olmuyor böyle şeyler. Siz yola bakın artık iyi bir hoca, iyi transferler. Şampiyon olamazsak sen o zaman gör tantanayı.

AHMET
AHMET @Kalender - 8 ay Önce

KALENDER SEN TRABZONSPORLU OLAMAZSIN ÜNAL KİM BİR TS ÇALİŞANI AĞA OĞLU KİM BATAN KULUBU KURTARAN KİŞİ BOY ÖLCÜŞEÇEKSEN ELİNİ CEBİNE BİR KOY BAKALIM BOL KESEDEN ATMA SİZİN GİBİLER İSTANBUL YALAKALARIDIR NOKTA

Salim
Salim - 8 ay Önce

Başkan sen neler anlatıyorsun. Bu savunma çabası neyin nesi. Bu konuda Hiç konuşmadanız

temel
temel - 8 ay Önce

yukarda okuduğunuzdan birşey anlıyormusunuz haber ts yapmayın gazeteciliği seviyesisleştirmeyin...

NURETTİN KASIMOĞLU.
NURETTİN KASIMOĞLU. - 8 ay Önce

İngilizce mi konuşuyorlar yoksa Türkçe mi? Şimdi bütün bu olanlardan memnun musunuz?

Ahmet gül
Ahmet gül - 8 ay Önce

Ersun yanalı böyle eleştirmediniz.kim ben Trabzonsporluyum dedi arkasına geçildi yazık

Nurettin Kasimoğlu.
Nurettin Kasimoğlu. - 8 ay Önce

Hangi dille konuştular?

RUSTEM AĞA
RUSTEM AĞA - 8 ay Önce

BU SİYASİLER SPORDAN UZAK OLSUN AMAN ONLARIN YARDIMLARI DA ONLARA KALSIN. İŞTE GÖRTÜNÜZMÜ TRABZONSPOR GÜZEL GÜZEL GİDERKEN SİYASETCİLER GENE YAPTI YAPAÇAKLARI NI ŞİMDİ ZOR BELİMİZİ DOĞRUTURUZ.
BU KULUB TÜM TRABZONLU HEMŞERİLE RİMİN GÖZ BEBEĞİDİR. A PARTİSİ B PARTİ Sİ HİÇ KİMSE SAHİPLENMİYE KALKMASIN. BU GÜZÜDE KULÜP SİYASİ ARENANIN OYUNÇAĞI OLMASIN. Tabiki HER TRABZONLU SİYASETÇİ ELİNDEN GELEN YARDIMI YAPMALIDIR. FAKAT BUNU SİYASİ RANTA ÇEVİRMEYE KALKMAK YANLIŞ VE YAZIK OLUR.


SIRADAKİ HABER