Ünal Karaman'dan Sturridge Yalanlaması

Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman, sosyal medya ve bazı haber sitelerinde Sturridge'nin söylediği iddia edilen cümleleri yalanladı.

Ünal Karaman'dan Sturridge Yalanlaması

Sağlık raporunda "Oynayabilir" ifadesi yer almasına rağmen geçmiş dönemdeki sakatlıklarından dolayı yaşadığı travma ile en küçük ağrılarında dahi kadroya girmeme hususunda büyük bir çaba gösteren Sturridge, bazı sosyal medya platformları ile birlikte ortaklaşa hareket eden medya organlarının desteğiyle kamuoyuna şirin gösterilmeye çalışılıyor.
 

     Jose Sosa'nın, ciddi sakatlığına rağmen "Ben, iğne ile oynarım." demesindeki büyük fedakarlık örneğinin yanında yalan mitlerle efsaneleştirilmeye çalışan Sturridge'nin, Ünal Karaman'a; "Takımın bana ihtiyacı var. Sakatlıktan yeni çıktım ama bu mazeret değil. Oynamak ve takımımın galibiyetine katkıda bulunmak istiyorum." dediği ileri sürülmüştü.
 

     Konuyla ilgili 61trabzonhaber'e konuşan Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman; "Böyle bir konuşma yok. Sturridge'nin böyle bir açıklaması olmadı." ifadelerini kullandı.
 

Kimler fonluyor?
 

     Trabzonspor'da yapılan transfer yanlışlarını ve kadro mühendisliğindeki büyük hataları söylenmediği halde "Söylendi." denilen sözlerle kapatmaya çalışan; Trabzonspor taraftarı duygusal olarak sömüren sosyal medya hesapları ve basın organlarının Trabzonspor Kulübü'nde yanlışa bizzat ortak olan bazı yöneticilerce fonlandığı belirtildi.
 

     Bir süredir PR çalışması yaptığı görülen bu güruhtakilerin, gerçekleştirilmesi planlanan seçimli kongre öncesinde koltuklarını sağlama alma düşüncesi içerisinde oldukları belirtildi.

Kaynak: 61trabzonhaber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Faruk61
Faruk61 - 11 ay Önce

Asıl yazdığınız bu haberler trabzona zarar veriyor.. Bırakın şu takımın peşini artık nezaman iyi gitsek böyle haberler çıkmaya başlıyor böyle bir şey var ise bile bunu yazarak ortalığı karıştırma nın lüzumu yok

MUSTAFA  ÖZTÜRK
MUSTAFA ÖZTÜRK - 11 ay Önce

BİZİM TAKIMIN ÜZERİNE OYUN OYNAYANLAR İSTANBULUN TAKIMLARIDIR KENDİLERİDE BİLİYOR TRABZONSPOR BU SENE YÜRÜR GİDER NERDEN NASIL YOLUNU KESERİZ NASIL KARIŞTIRIRIZ ONU YOLLARINI YAPIYORLAR.... GİREYİM YOLLARINIZA.....ANLAYAN ANLAMIŞTIR BU SON SÖZÜMÜ.....

Hüseyin Silahtar.
Hüseyin Silahtar. - 11 ay Önce

Ne gereksiz bir yazı olmuş...

Eyüp
Eyüp - 11 ay Önce

Yanlış haber yapıp taraftarın canını sıkma
Haberts

Baskan61
Baskan61 - 11 ay Önce

Yahu adam harcamayin adami kullanmayi deneyin.. galatasaray engin baytari bizden aldi adam 11 mac ceza yedi ama terim adami dislamadi kullanmasini biliyor onemli olan taş tan su cikarabilmek

SIRADAKİ HABER