Ünal Karaman Futbolculara Böyle Seslendi

Kadıköy’de 22 yıl sonra galibiyete çok yaklaşan ancak son dakika golüyle yıkılan Fırtına’da teknik patron Ünal Karaman, üzgün olan oyuncularına “Başınızı kaldırın... Sizinle tüm Trabzonsporlular gibi gurur duyuyorum” dedi.

Ünal Karaman Futbolculara Böyle Seslendi

Trabzonspor 22 yıl sonra Fenerbahçe'yi yenmeye çok yaklaşmış ancak 90+6. dakikada gelen golle yıkılmıştı. Maçtan sonra Bordo-Mavililer'in soyunma odasında ölüm sessizliği yaşanıyordu. Kimsenin ağzını bıçak açmıyordu.

DERSLER ÇIKARMALIYIZ

Soyunma odasına giren teknik direktör Ünal Karaman, "Başınızı kaldırın sizinle gurur duyuyorum. Harika mücadele ettiniz ve duruşunuz tüm Trabzonsporluları mutlu etti. Evet galip gelebilirdik, buna çok yaklaşmıştık ama bu da ders almamız gereken bir durum oldu" diyerek teselli etti.

BAŞKAN TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun da oyunculara seslenerek, "Siz bugün gösterdiniz ki biz her zaman daha iyisini yapacak güce sahibiz. Herkese çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Takvim

YORUM EKLE
YORUMLAR
Atmaca
Atmaca - 8 ay Önce

Hocam doğru herdaim her yerde birdir. Onun için biz mücadele eden pes etmeyen demoralize olmayan bir takım istiyoruz. Asla mücadeleden taviz yok.

SIRADAKİ HABER