Ünal Karaman'ın Alanyaspor Maçı Öncesi Açıklaması

Spor Toto Süper Ligde bugün Trabzonspor, bugün Alanyaspor ile karşılaşıyor.

Ünal Karaman'ın Alanyaspor Maçı Öncesi Açıklaması

Bordo-mavililerin teknik direktörü Ünal Karaman, maç öncesinde dikkat çeken bir açıklama yaptı. 

Karaman, kendisinin de hafta içinde ayak tenisi oynarken sakatlıktan son anda kurtulduğunu açıkladı. Sosa’nın dönüşünü yorumlayan Karaman, “Uzun bir zamandır aramızda yoktu. Geçen hafta İstanbul’da ki Galatasaray müsabakasında kadroya aldık ama riske edemedik. Çok az bizimle antrenman yaptı. Tam her şeyiyle ağrılarından kurtuldu diyemeyiz. Eminim onun da tereddütleri var. Hazır hissetiğini, oynayabileceğini söyledi bizde formasını verdik. Bugün kendisinden bireysel anlamda ve takım yönetimi anlamında önemli performans bekliyorum. Güveniyorum ona... “ dedi.

Takımda ki sakatlıklarla ilgili konuşan Karaman, “Bayburt Bayburt olalı böyle zulüm görmedi. Bunlar işin gerçeğinde olan şeyler. İnsan bizim iin çok değerli, oyuncu bizim için çok değerli. Sakatlıklar can sıkıntısı olur. Ama talihsiz sakatlıklar yaşadık. Parmak kırıklıkları, aşil tendon kopmaları.. Sezon olarak kador sıkıntımız vardı ama Allah şükür olsun sahaya çıkacak 11 oyuncumuz vardı..” dedi.

Kendisinin de hafta için ayak tenisi oynarken sakatlıktan son anda kurtulduğunu açıklayan Karaman, gülerek “Bugün biraz bende zorlayacağım” dedi. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER