Ünal Karaman'ın Bursaspor Maçı Öncesi Açıklamaları

Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman, Bursaspor maçı öncesinde dikkat çeken açıklamalar yaptı. Karaman, “Üst taraflar kaybediyor derken, alt tarafta Anadolu isyanı var” dedi.

Ünal Karaman'ın Bursaspor Maçı Öncesi Açıklamaları

Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman, Bursaspor maçı öncesi konuştu.

Karaman, “Eminim ki hiç bir teknik adam demiyordur, haftaya kötü hazırladık. Sadece milli arada bizim gibi mız mızlanan hocalar oluyor, onun dışında hiç bir teknik adam müsabakaya olabildiğince hazırlandık. Mazeret üreteceğimiz müsabaka yok. Teknoloji ilerledikçe rakiplerle ciddi analizler yapabiliyorsunuz. Önemli olan rakibi tanımak kadar kendi yeteneklerine inanmak. Bizim tarzımızda takımlar sahaya belli bir riskleri alarak çıkıyor. Biz pas yapan, kendi inançlarından doğrularından vazgeçmeyen bir takımız. Üst taraf kaybediyor derken alt tarafta Anadolu isyanı var. Ligde basit bir takım, kolay bir takım yok. Çalışacaksınız, haddinizi bileceksiniz, rakibinize saygı göstereceksiniz ve gereğini yapacaksınız. Ampute milli takımı finale çıktı onlara da başarılar diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2018, 18:42

YORUM EKLE
YORUMLAR
Guven
Guven - 11 ay Önce

Ünal karaman sen bu işi BİLMİYORSUN NOKTA

yorum
yorum - 11 ay Önce

maç 1-1 oldu,kaldı 10 dk ünal karaman bu maçı alabilecek müdahale yapsın ben özür dileyeceğim ama eminim ünal hoca nın diğer maçlarda olduğu gibi bu maç içinde b planı yok,bu lig ünal karaman'la bitmez bizde orta sıralara oynarız.

Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 11 ay Önce

Allah hepinizin belasını versin.

SIRADAKİ HABER