Ünal Karaman'ın Kaçan 2 Puan Sonrası Açıklaması

Trabzonspor, Kadıköy’de 1-0 önde getirdiği karşılaşmadan son saniyelerde yediği golle 1-1 berabere ayrıldı

Ünal Karaman'ın Kaçan 2 Puan Sonrası Açıklaması

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Fenerbahçe ile son dakikada yedikleri golün ardından 1-1 kaldıkları maçın sonrasında değerlendirmede bulundu.

Üzgün olduklarını belirten Karaman, "Normal şartlarda en iyi yaptığımız şeyleri rakip 10 kişi kalınca yapmaktan zorlandık. Zaman zaman basiretimiz bağlanıyor. Her şey bir kenara, son pozisyona takıldım. Orta yapılacak topta iki kafacımız barajda kaldı. Bize yakışmadı, üzgünüz." dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2019, 21:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cevdet
Cevdet - 1 yıl Önce

Barajda kaldılar ise niye uyarmadın diye sormazlar mı adama? Sen tv mi seyrediyorsun?

Kenan sevim
Kenan sevim - 1 yıl Önce

Bırak hoca hikayeyi
El frenini çektin aynı hatayı beşiktaş deplasmanındada yaptın.çıkacak oyuncu tony di gezdi sahada rakip sahada oynucaksan yusuf çıkmazdı.çocukların emeklerini yedin

Triko
Triko - 1 yıl Önce

Hocam bu maci sen berabere bitirdin, bu rodalega yi nasil 90 dakika tutun? Yusufu neden cikartin ? Sonra 2 abduslari cikartin. Orta sahamiz hic kalmadi, yusufu cikartin fener rahatladi maalesef. Hocam bu maci sen verdin

Zekeriya
Zekeriya - 1 yıl Önce

Lan volkan şen bırak itusden adam indirmeyi o otobüse yaklaşmaya çalış da hayatının darbesini ye. Lan it kendini ormanda mi sandın. Tff fff olmasa sana iyi ceza verirdi de o da sizin. Onlar olmasa ligin çoktan dibinde olurdunuz.

SIRADAKİ HABER