Ünal Karaman'ın Maç Öncesi Açıklamaları!

Trabzonspor, Malatyaspor ile bugün deplasmanda karşılaşıyor.

Ünal Karaman'ın Maç Öncesi Açıklamaları!

Bordo-mavililer bu maça 3 puan parolası ile hazırlanırken Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman, Burak ile ilgili gelen soruya “Biz daha önc eki müsabakalarda bu şekilde oynadık. Aslında geçen hafta bitirdiğimiz kadroda bu şekilde. Bazı arkadaşlarımız sağ olsunlar olayı farklı noktaya çekti götürdüler. Burak oynamadan önceki kulladığımız sistem adına benzer dizilişle sahadayız. Çift santrafor yine oynayabilirdik ama hamle oyuncumuz olmayacağı için Ekuban’ı kulübede tuttuk” dedi. Malatya’ya özel bir teşekkür eden Karaman, “Onlara özel teşekkür edeyim. Ben buradan ayrılalı 30 yıl oldu. Bu sevginin artarak devam etmesi, ciddi anlamda bir sevgi tezahürü oldu. Tüm Malatya şehrine çok teşekkür ediyorum. Biz bir çok değerimizi satmadık, kendimizi yaşayarak satmadık. Bu Trabzon’da da Maltaya’da da aynıydı. Buradan cüzi miktarlara ayrılabilecekken, para ve oyuncu ile ayrıldım. Vefa güzel bir şey onun için teşekkür ediyorum sağ olsunlar var olsunlar” ifadelerini kullandı.


YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 10 ay Önce

Burak yılmaz olsaydi bu maç boylemi olurdu reziller hiç bir oyun okuma yok degisiklik bilmiyor yazik bu taraftara yazik

misafir
misafir - 10 ay Önce

suan takim 4.0 yeniliyor kina yakin yerel basin günlerdir takimi burak yilmaz üzerinden yiprattiniz . burak yilmaz olunca rakip bukadar rahat üzerine gelmiyor adamin ölüsü bile karsi defans icin korku verirken istanbul basini fb-gs olayini bizim yerel basinla burak yilmaz olayi ile kapatti. hangi yönetimin gelmesi icin bu takimi yiprattiniz bilemem ama ben yönetimin yerinde olsam tesislere stada bile yerel basini sokmam . simdi kiskirtici basliklar acar yeni hedefler gösterirsiniz herzaman ki gibi .

Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 10 ay Önce

Ünal hocam iyi adamsın, dürüst adamsın fakat geçen hafta maç sonunda senin de söylediğin gibi, teknik direktörlük için gerçekten yetersizsin.

çetin-29
çetin-29 - 10 ay Önce

başkan ünalı göndermeniz için böyle rezilmi olmamız gerekiyordu.

Murat
Murat - 10 ay Önce

Unal hoca sen bu isi bilmiyorsun biraz onurun varsa istifa edersin

Ahmet celik
Ahmet celik - 10 ay Önce

Sikdir kit dakimin icine eddin adamsan teabzona dönme istifa ed sen antroner falan deyilsin sana bu dakimi emaned edenin Allah belasini versin defol kit

Ofli78
Ofli78 - 10 ay Önce

Güle güle

Murat
Murat - 10 ay Önce

Unal kataman istifaa


SIRADAKİ HABER