Ünal Karaman'ın Maç Sonu İsyanı

Ünal Karaman maç sonu isyan etti 'Bu kadar basit olmamalı'

Ünal Karaman'ın Maç Sonu İsyanı

Trabzonspor’da teknik direktör Ünal Karaman, “Bu tarz müsabakaların bir kazananı, bir kaybedeni olacak. Biz bugün kaybeden taraf olarak sizlerin sorularına cevap vereceğiz. 

İçerde pozisyonlara bakıyorum. Futbol oynuyoruz. Futbol oynamaya çalışıyorsak, savunma oyuncularının ceza sahasında bütün müdahalelerini kenara bırakalım. 

Savunma oyuncularını iptal edelim. İkili mücadelede mi var faul eline mi çarptı. Bakıyorum bulamıyorum. Bu konuşmalardan sakın olaki Ümraniyespor’un galibiyetini küçümsüyorum algılanmasın. İnsanlar mücadele veriyor. 

Beni ve camiamı tatmin edecek açıklama olması lazım. ceza sahasında hiç mi müdahale olmayacak. El diyorsa oyuncum görmüyor. Yapmasınlar bunu. Bu kadar basit değil. Son derece üzgünüm. 

Son derece rahatsızım. Aynı şekilde lig maçımızdaki. Dönüyorum devamında burası. Koskoca camia var. Beklenti var. 

Bazen beklentilere cevap veremeyebilirsiniz. Kötü oynarsınız kaybedersiniz. Kendimizi bu anlamda hesaba çekeriz. Ben yakıştıramadım. O kararı doğru bulmuyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bordo mavi
Bordo mavi - 2 yıl Önce

Adam olsan istifa edersin..ama gidecek yerin yok seni kim hoca diye alır ki...

Nas bil
Nas bil - 2 yıl Önce

İnsan biraz utanır. Hâlâ hakemi suçluyor. Kendi beceriksizliğini örtmek için başka bahane bulamadın mı ünal efendi. Bırak bu işi senden t.direktör olmaz. Ana ucuz olunca takımı mahvetme pahasına ali efendi seni getirdi. Olan bize oldu. Her maçta stres. Her maç sonunda sinir hayalkırıklığı, hüsran...

True Legend
True Legend - 2 yıl Önce

Top eline çarpti vardakilerde öyle bişey bekliyodu zaten

Ofli
Ofli - 2 yıl Önce

Ne o yine çakallar sarmış etrafı. Kolpacılar ne Trabzonspor u nede Adam gibi adam Ünal Karaman ı yedirmeyiz.

Ömer ustaalioğlu
Ömer ustaalioğlu - 2 yıl Önce

Hocam senden t.direktör olmaz.istifa et .Kavak meydanda maç seyredenler den birini al getir.senden daha iyi yapar.

ali kabaoğlu
ali kabaoğlu - 2 yıl Önce

ünal karaman a adam olsan diyenler kendini TRABZON SPOR lu sananlar ın ülkesidir türkiye yazık.

UGUR
UGUR - 2 yıl Önce

BEN BÖYLE RUHSUZ BİR TAKIM GÖRMERDİM GÜYA GENÇ BİR TAKIMIZ EĞER BİZ GENÇ BİR TAKIMSAK 90 DK KOŞMALI ISIRMALI YORULMAMALIYIZ AMA BİZİM TAKIMIMIZ SAHADA ADETA YÜRÜYOR HAFTADA İKİ MAÇ ÇIKARAMIYOR SANKİ ÜMRANİYE BÜTÜN HAFTA MAÇ OYNAMADI ODA TRABZON GİBİ LİGİNDE MAÇ OYNADI VE BU MAÇA GELDİ YAZIKLAR OLSUN RUHSUZLAR BİR MAÇ ALIRIZ İKİ MAÇ BERABERE İKİ MAÇ YENİLİRİZ BUDA BİZİM KADERİMİZ YILLARDIR BÖYLE ÜNAL HOCA SENİ NEKADAR'DA SEVSEK BENCE KÖTÜ FUTBOL OYNATIYORSUN SEZON SONU BIRAKMALISIN LÜTFEN .. BU TAKIMA ÇOK ÇOK İYİ BİR HOCA LAZIM VE İNAÇLI KALİTELİ AYAKLAR LAZIM GÜÇSÜZ KOŞMAYAN BİR MAÇ OYNAYIP BEŞ MAÇ YATAN GENÇLER DEĞİL.

hüseyin61
hüseyin61 - 2 yıl Önce

sen ve başkan adam sana top yaptırmadı 3-1 yenildin daha ne anlatıyorsun.sorumlu sen ve başkansın.

SIRADAKİ HABER