Ünal Karaman Tesislerden Ayrılırken Yaşananlar

Trabzonspor ile yolları ayıran Ünal Karaman'ı tesislerde bekleyen taraftarlar uğurladı.

Trabzonspor taraftarı, kulüp tesislerinden ayrılan Ünal Karaman'ın aracının önünü keserek helalik istedi.

Trabzonspor'da Ünal Karaman depremi yaşanmaya devam ediyor.

Tecrübeli hocanın takımdan ayrılışının açıklanmasıyla kulüp binasının önünde beklemeye başlayan taraftarlar, bugun de Ünal Karaman'a desteklerini göstermeye devam etti.

TARAFTARLAR, ARACI DURDURUP HELALLİK İSTEDİ

Son yaşanan gelişmeler üzerine taraftarların, kulüp tesislerinden ayrılmak için yola çıkan Ünal Karaman'ın aracının önünü kestiği öğrenildi.

Karaman'ın aracının önünü kesen taraftarlar, tecrübeli hocadan helallik istedi.

Bunun üstüne Ünal Karaman da taraftarlara, "Trabzonspor'a destek olmaya devam, hakkınızı helal edin" ifadelerini kullandığı öğrenildi. 

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2019, 18:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Maho
Maho - 8 ay Önce

Olmadı hoca bu tavırlar bana bir zamanlar Onur Recep Kıvrak pozlarını hatırlattı... Sakin sakin işleri halletmek varken bunlar olmadı Ünal hoca

Selim unalKONYA
Selim unalKONYA - 8 ay Önce

EVET MAHO HAKLİSİN NANKOR CİKTİN BE UNAL HEMSERİM,,BU NE ŪMÜK SİKMALAR BOGAZDAN TUTMALAR,,ZATEN DOSTUNU ARKADASİNİ KİZİNCA BİLİRSİN, AGZİNDAN CİKAN LAFTAN HABERİN YOK BE HEMSERİM UNAL,,TRABZONSPORUN UZERİNDE GORDUN HERHALDE KENDİNİ,SENİ O TAKİMİN BASİNA GETİRENLERİ BOGAZİNDAN TUTMAYACAKTİN,BİR HEMSERİM OLARAK HİCAP DUYDUM DAHA DOGRUSU UTANDİM,,EN BUYUK TRABZONSPOR BASKA BUYUK YOK

Haso
Haso - 8 ay Önce

Baskan sanada ts Taraftarı pamuğu tıkar acele etme

zekeriya
zekeriya - 8 ay Önce

Baskan yeri olmayan yerde yanlis bir aciklamada bulunmustur bunun üzerine Unal hoca da cevap vermistir. Takim icerisindeki basarisizlik böyle disarida konusulmazdi. Hatali olan basta baskan, kabul etmeli. Yazik oldu. Tabii biz taraftarlar oalrak her zaman ki gibi yönetimin arkasinda duracagiz. Yabanci antröner getirmesinler insalah zamanla her sey düzelir.

Mustafa
Mustafa - 8 ay Önce

Başkana hakaret ve küfür eden karaktersizler bu kulübü buralara getiren Başkan Ahmet ağaoğlu dur

SIRADAKİ HABER