Vitor Hugo'yu İstiyorlar

Bu sezon gösterdiği performansla Trabzonspor taraftarının sevgilisi olan Vitor Hugo'ya Bordeaux talip oldu.

TRABZONSPOR 28.12.2021, 10:08
Vitor Hugo'yu İstiyorlar

Edgar Ie ile yakaladığı uyumla bordo mavililerin liderliğinde önemli pay sahibi olan Hugo için resmi teklif yapılması bekleniyor. 

Süper Lig'de hasret kaldığı şampiyonluğa her zamankinden daha fazla yaklaşan Trabzonspor'da, futbolculara gelen tekliflerin ardı arkası kesilmiyor.

Fransız basınına yansıyan habere göre, savunmasını lider bir oyuncuyla güçlendirmek isteyen Bordeaux'un ilk hedefi Vitor Hugo. Haberde, Fransız temsilcisinin ocak ayında en büyük önceliğini savunmasını güçlendirmek olduğu ve bu doğrultuda Hugo ile ilgilendildiği yazıldı.

Trabzonspor Asbaşkanı Ertuğrul Doğan ise bordo mavili taraftarlara, takımda kalması gereken her futbolcunun kalacağını garanti etmesi, bu transferin sezon sonuna kadar gerçekleşme ihtimali bulunmuyor.

Yorumlar (1)
Halis ts lu 7 ay önce
Bu transferi ancak ts düşmanları ister.. Ts dan bir kaç oyuncu gitsin ts çöksün diye iç e dış mihraklar el avuş oğuşturuyorlar.. Geçti o aptalca zamansız oyuncu gönderme işleri.. Takımın ana omurgası ve yedekte olsa sürekli forma bulan oyuncular kalsın.. Yunus mallı İsmail köybalı kalsın.. Uzun lig sakatlık ceza.. Ts 2. Yarı maalesef hakemler e karşı dış sahada çok mücadele vericektr.. Tecrübeli oyuncunun bazen ölüsü bile yeter.. Oyuncu verilecek se de Rize Giresun'a verilsin.. Trabzondan oyuncu kopmasın..