Volkan Demirel'den Nwakaeme Yorumu

Trabzonspor, bu akşam kendi sahasında Galatasaray'ı konuk ediyor.

Volkan Demirel'den Nwakaeme Yorumu

Trabzonspor, bu akşam kendi sahasında Galatasaray'ı konuk ediyor. beIN Sports ekranlarında kritik mücadele öncesinde yorumda bulunan Fenerbahçe'nin eski kalecisi Volkan Demirel Nwakaeme ile ilgili flaş açıklamalarda bulundu.

Nwakaeme’nin özel bir oyuncu olduğuna değinen Volkan Demirel açıklamasında ‘’Büyük maçlarda daha iyi oynuyor. Roma'nın sağ beki onun karşısında, 'Ben niye futbolcu oldum?' demiştir. Bugünkü maç da, tam onun isteyebileceği bir maç. Çok ekstra bir performans görebiliriz. Sağ bekte yüksek ihtimalle Yedlin veya Alparslan oynayacak. Ona karşı ters ayakta kaldığınızda yapacak hiçbir şeyiniz kalmıyor ki bunu çok iyi yapıyor. Çok iyi şut çıkarıyor.’’ ifadelerine verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bahadır
Bahadır - 1 hafta Önce

Bu adamı haber ts de görmek istemiyoruz yorumu batsın

Gençağa
Gençağa - 1 hafta Önce

eleman 2 kelimeyi bir araya getiremiyor ama torpille yayıncı kuruluşta yorumcu olmuş. Geçmişte sahaya atılan çakıyı ağzıyla açıp hakeme vermesini de unutmadık

Murat mert
Murat mert - 1 hafta Önce

Bunun övgüsünü istemiyoruz. Kötülük abidesi. Gençlere kötü örnek.

Ertuğrul KOSOVALI
Ertuğrul KOSOVALI - 1 hafta Önce

Bein Sports u anlamak mümkün değil bu adamı Fenerbahçe camiasından bile sevmeyen bir sürü adam var, siz gelmiş bu adamı yorumcu yapmışsınız, Yorumcu normal insanların göremediği şeyleri söylesin ki farkı olsun Nwakeme için söylediklerini benim 10 yaşındaki kızım bile söylüyor isteniz onu göndereyim programınıza o yorum yapsın o kadar para vermenize gerek de yok 1 tane dondurma ısmarlayın 2 saat size maçın yorumunu yapar size.

Zerzele61
Zerzele61 - 1 hafta Önce

Emre belezoglu 1 sen 2 tam bir o.ç

Şahin sari
Şahin sari - 1 hafta Önce

Sanane volkan başka sina yorum yap trabzona değil dingil

SIRADAKİ HABER