Yayıncı Kuruluşa Olcay Çakır Tepkisi

Trabzonspor taraftarının ve rakip takım taraftarlarında sevgisini kazanan yorumcu Olcay Çakır Bein Sports ekranlarında olmamasına tepkiler çığ gibi büyüyor.

Yayıncı Kuruluşa Olcay Çakır Tepkisi

Trabzonspor taraftarının ve rakip takım taraftarlarında sevgisini kazanan yorumcu Olcay Çakır Bein Sports ekranlarında olmamasına tepkiler çığ gibi büyüyor.


Trabzonspor'un haklarını ekranlarda savunan sayısı on parmağı geçmeyen yorumculardan Olcay Çakır'ın Bein Sports ekranlarından neden sessiz sedasız çıkarıldığının açıklaması bile yapılmadan tepkilere neden olan olayı HaberTS ekibi olarak biz gündeme alalım dedik.
Yıllardır Trabzonspor taraftarına tek bir satır ayırmayan İstanbul basını tam eli kalem tutan yorumcular bulmaya başlamışken susturulmaya çalışmalarının amacı nedir? Trabzonspor taraftarları Olcay Çakır'ın yorumları ile geçen sezon binlerce dekoder alarak destek vermiştir. Ama şimdi sessiz sedasız Olcay Çakır kadrodan çıkarılmıştır.


Olcay Çakır sadece Trabzonspor değil Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarınındı sevgisi kazanmış bir yorumcu olarak biz Trabzonspor sevdalıları olarak Olcay Çakır'ın biran önce görevine geri getirilmesini rica ediyoruz. Saygılarımızla
 

Ömer Karakaş / HaberTS

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2019, 20:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
garo paryan
garo paryan - 13 ay Önce

uyyyyyy haçan tırabizonumuzun hakkı yeniiyyyyy ne yapazağukkk hamsi çibi kaçsakmi daaaaaaaaaaaaaaaaaa hepiniz k.a.ç.k.o.ç. nkfdvas

Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 13 ay Önce

Daha 1 ay önce Türkiyedeki Kulüplerin parasını vermek istemeyen Bein Sports değil miydi? Bein Sports dan daha ne beklenebilir ki? Böyle yayıncıyı kovacaksın Türkiyeden? Sanki başka yayıncı yok. TRT yayınlasa maçları daha iyi yayınlar ve böyle Türk futbolunu sömürenler ayaklarını denk alırlar.

Murat Bilaloğlu
Murat Bilaloğlu - 13 ay Önce

Olcay Çakır kadroda yoksa bizde dijitürkte yokuz ....iptal ediyorum

SIRADAKİ HABER