Yeni Sezon Öncesi Ahmet Ağaoğlu'nun Açıklaması

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, transferin en hareketli takımı olduklarına dikkat çekerek, “Trabzonspor’un hedefi her zaman zirve olmuştur. Teknik heyetin talebi doğrultusunda transferleri zamanında yetiştirdik. Bundan sonra artık görev teknik heyet ve futbolcularda” diye konuştu.

TRABZONSPOR 24.07.2021, 13:26
Yeni Sezon Öncesi Ahmet Ağaoğlu'nun Açıklaması

Yeni sezon hazırlıklarını İstanbul’da sürdüren Trabzonspor’da yeni isimlerin de kadroya katılması ile birlikte daha verimli bir kamp dönemi geçiyor. Teknik Direktör Abdullah Avcı, gerek antrenmanlarda gerekse hazırlık maçlarında lige gireceği kadroyu oluşturmaya çalışıyor. Bordo-mavili kulübün başkanı Ahmet Ağaoğlu ise kadro derinliği olan bir ekip oluşturduklarını tekrarlayarak, “Federasyonun uygulamaya soktuğu 8+3 kuralına göre hareket ederek istenilen transferleri istenilen zamanda yetiştirdik. Federasyonun yeni kuralı son hamlemizi yerliden yana kullanmamıza neden oldu ama bunu da aştık” dedi.

KEYİF VEREN TAKIM BEKLİYORUM

Özellikle forvet ve orta alanda alternatifli bir kadro oluşturduklarının altını çizen Başkan Ahmet Ağaoğlu, “Trabzonspor’un hedefi her zaman zirve olmuştur. Bu sezon transfer dönemini istenilen şekilde geçirdik. Bundan sonra top teknik ekip ve futbolcularımızda. Hazırlık döneminde oynayacağımız maçlarla kadronun şekilleneceğini ve resmi maçlara kadar hazır olacağımızı düşünüyorum. Keyif veren, Trabzonspor’un adına ve tarihine yakışır bir sezon geçireceğimizi düşünüyorum” ifadelerini kullandı. (Yeni Şafak)

Yorumlar (1)
Oflu Ömer 12 ay önce
Sen daha çok beklersin.getirdiğin malum kişi hazırlık maçında takıma yan pas geri pas ve kaleciye dönmeyi öğretmiş.ahmet a.oğlu sana ve getirdiğin malum adamının, on hafta sonra bu takımın nasıl battığını göreceksiniz.birde şu ismail köy başını neye dayanarak transfer ettin acaba.o topçuya o kadar parayı verirken önünü kestiğin gençleri hiçmi düşünmedin.sendende bu beklenirdi.aynı itrabzonsporun başına geçtiğin günden beri bütün ıskartaları trabzonspora getirip paraları çarçur ettiğin gibi.ama unutma etme bulma dünyasıdır burası.