Yeni Yönetimde Yer Almayınca İsyan Bayrağını Çekti

Trabzonspor'da yeni yönetimde yer almayan Mesut Çağlar Bozoğlu veda mesajı yayınladı.

Yeni Yönetimde Yer Almayınca İsyan Bayrağını Çekti

Trabzonspor’da hafta sonu gerçekleşecek olan Seçimli Olağan Genel Kurul öncesi mevcut başkan Ahmet Ağaoğlu, yeni yönetim kurulu listesine divana sundu.

Sunulan isimler arasında yer almayan Mesut Çağlar Bozoğlu üstü kapalı bir şekilde Ağaoğlu'na sitem etti. 

Açıklamalarda bulunan Bozoğlu "Sevgili Trabzonsporlular; Bugün itibariyle şahsıma hiç bir bilgi verilmeden 6 aylık emeğimizin sanki karşılığı yokmuşcasına yönetimde olmadığımı bende sizin gibi basın yolu ile öğrenmiş bulunmaktayım. Şunu belirtmek isterim; Trabzonspor için maddi ve manevi elimden geleni yaptım. Bir çok projemin geçmesi için çaba gösterdim ama bu projelerim için ne bir heyacan ne de karşılık gördüm. 6 aylık bu birliktelikte Sn. Ağaoğlu hiç bir konuda ne fikrimi aldı, ne de istişare ettik. Buna rağmen geçici bir yönetimiz, hızlı ve pratik kararlar veriliyordur diyerek kendimi telkin ve teselli ettim."

FİKİRLERİM ALINMADI

Hiçbir kritik toplantıya davet edilmedim, fikirlerim alınmadı. Yani uzun lafın kısası; İstişare eden, bir olan, ortak karar veren yönetim hiçbir zaman olamadık.

ŞİKE MÜCADELESİNE YARDIM ETTİM DİYE TEPKİ GÖRDÜM

"Üzüntümün diğer sebebi ise; Şike süreci için dava mücadelesi veren kardeşlerime maddi ve manevi katkıda bulunduğum için "Ne gerek vardı? o parayı kulübe verseydi" gibi arkamdan konuşulan sözler duydum. "

"NE GEREK VAR CHELSEA İLE KARDEŞ OLMAYA"

"Daha sonra yapmak istediğim bir çok proje veto edildi veya önemsenmedi. Bunlardan biri de Chelsea projesi idi. "Ne gerek varmış Chelsea ile kardeş kulübü olmaya" bu sözü söyleyenler ile nasıl aynı vizyonda ilerleyebilirdik ki zaten? "

"PROJELERLE GELECEĞİM"

"Üzgün değlim, sizinde üzülmemenizi rica ederim. İlerleyen dönemde çok daha güçlü farklı projelerde bir araya geleceğimizi belirtmek isterim. Trabzonspor'a ve siz değerli taraftarımıza hizmet etme sevdası içimde asla sona ermeyecek. Bugüne kadar destekleriniz için, sevgi dolu mesajlarınız için sonsuz teşekkür ederim. Hoşçakalın"

YORUM EKLE
YORUMLAR
Alper yamakcik
Alper yamakcik - 1 yıl Önce

Adam geldiğinden beri borç ödüyor sen jeden bahsediyorsun

yorum
yorum - 1 yıl Önce

çokmu önemli yönetimde olmak önemli olan Trabzonspor ise trübündende Trabzonspor'un yanında olabilirsin daha da faydalı hemde

SIRADAKİ HABER