Yılmaz Vural'ın Trabzonspor Sözleri

Teknik direktör Yılmaz Vural, futbolun gündemini değerlendirdi. Radyospor’da dikkat çeken açıklamalar yapan Vural, Türk takımlarının Avrupa Kupalarında ki mücadelelerine değindi.

Yılmaz Vural'ın Trabzonspor Sözleri

Vural, Trabzonspor’un dün akşam 3 - 1 kaybettiği Krasnodar karşılaşmasına genç ağırlıklı çıkmasına, “Trabzonspor’da da sakat oyuncular vardı. Mecburiyetten böyle bir kadro çıkardılar. Madem böyle oyuncularımız var gençlere şans verelim diye düşünmüş olabilirler” derken, “Bir yerde Türk futbolunun şanssızlığı bu kötü performanslar. Galatasaray da bizi çok üzdü. Galatasaray maçında ezildim resmen. Abandone olmuş boksöre döndüm. Galatasaray’ı bu kadar aciz görmemiştim. Çok üzüldüm” diye de ekledi. 

10 senedir sezon başında iş bulamadığına dikkat çeken Vural, “10 senedir sezon başında iş bulamıyorum. Çünkü 10 sayfa şart koyuyorum kimseye müdahale ettirmiyorum. Mesela Trabzonspor’da beni başarılıyken niye yolladılar kimse konuşmuyor. Olmaz kardeşim, düzelmez bu işler böyle. Anlattıklarım kimsenin işine gelmiyor. Mesela; Fatih Terim, İmparator olduysa kimsenin kritik etmeye hakkı yok. Öyle bakılıyor. Ama dün bitti kardeşim. Bugüne bakacaksın” diye konuştu. (Ajansspor)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER