Yılmaz Vural'ın Trabzonspor Yorumu

Akhisar’ın teknik direktörü Yılmaz Vural ise hem kendi takımını hem de Süper Ligde devam eden Şampiyonluk yarışını değerlendirdi.

Yılmaz Vural'ın Trabzonspor Yorumu

Liderlik yarışında Trabzonspor’un 1 maç eksiği bulunduğuna dikkat çeken Vural,  "Galatasaray 6'da 6 yaparak çok önemli bir kazanç elde etti. Liderle arasındaki puan farkı da 2. Trabzonspor'un bir maç eksiği de var, onu kazanması durumunda Başakşehir'den 4 diğer takımlardan 5 puan önde olmuş olacak. Fenerbahçe'nin sıkıntısı büyük, 38 puanda kaldı ve liderle puan farkı 6. Oynanan oyunlara baktığımda mücadele tamam da bu mücadeleyle ilgili oyun göremiyorum. Kadro anlamında Fenerbahçe'nin iyi kadrosu var ama bazı oyuncular kendi pozisyonlarının dışında oynuyorlar." dedi. 

SİVASSPOR’A ÜZÜLMÜŞ
Sivasspor’un düşüşüne üzüldüğünü söyleyen Vural, “Süper Lig'de Sivasspor'un çok iyi götürdüğü dönemde, ikinci yarıya başladıktan sonra bu düşüşüne üzüldüm. Alanyaspor ile ikisi gümbür gümbür geliyorlardı. Birisi 5. birisi 4. sırada düştü. Ama başından beri hepimizin tereddütü vardı, "Sonuna gidebilirler mi?" diye. Bu moralsizlikleriyle bu pozisyonlarda kalacaklar diye düşünüyorum."

TRABZONSPOR BAŞINDAN BERİ İYİ GİDİYOR
Trabzonspor’un başından beri iyi gittiğini ifade eden deneyimli teknik adam, "Trabzonspor başından beri iyi gidiyordu. Genç, dinamik ve iyi bir ekip. Oynanmamış maçı kazanırsa Trabzonspor çok iyi bir aday olacak. Başakşehir'i de başından beri önemli bir aday olarak görüyordum. Galatasaray'ın da toparlanması, bu iki takımı da çok rahatsız edecektir. Bu sene Süper Lig'in şampiyonunu bilmek müneccimin işi” ifadeleriyle sözlerini bitirdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER