Yılmaz Vural'ın Trabzonspor Yorumu

Teknik direktör Yılmaz Vural şampiyonluk favorisi kim sorusuna yanıt verdi

Yılmaz Vural'ın Trabzonspor Yorumu

Türkiye'de Trabzonspor dahil bir çok takımı çalıştıran teknik direktör Yılmaz Vural, Süper Lig'deki şampiyonluk yarışı hakkında konuştu.

Süper Lig'de  favorinin belirlenmesinin zor olduğuna dikkat çeken Vural “Lig çok uzun maraton. Bu süreçte Trabzonspor çok iyi işler yaptı ve maç fazlasıyla da lider durumda. Fakat ligde daha çok sular akar.”  dedi.

Vural, Süper Ligde teknik direktörlük kriterleri ile ilgili de konuşarak, ““Türkiye’de teknik direktörlüğün kriteri nedir? Bunu ben bilmiyorum. Başarılı hocalar mı takım çalıştırıyor? Yoksa lobi mi önde? Değişik şeyler oluyor. Süper Lig’de geçen sezon takım düşüren arkadaşlarımız bu sezon rahatlıkla takım alabiliyor. Türkiye’de başarının bir kıstası yok.” diye konuştu. 

Radyospor

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Altınbaş
Ahmet Altınbaş - 2 yıl Önce

türkiyede en sevdiğim hoca ve güvendiğim hoca yılmaz vuraldır adam samimi diye büyük takımlar almıyor hocayı 1 nci liğde hangi takımın başına geçtiyse süper liğe çıkardı takımı düşme hattında olan bir takım eğer yılmaz vuralı teknik heyete getirirse düşmekten kurtuluyor hala süper liğdeki takımlar niye yılmaz vuralla çalızmaz anlamıyorum

SIRADAKİ HABER