Yönetimden 2 Farklı Açıklama

Başkan farklı, yönetici farklı konuşuyor...

Yönetimden 2 Farklı Açıklama
 Onur Kıvrak son haftalardaki performansıyla gündem belirledi, Trabzonspor’a birçok puan kazandırdı... Formuyla sadece kendi taraftarlarını mest etmekle kalmadı, Avrupa’nın devleri için oyuncu izleyen menacerleri de peşine taktı. Tüm bu gelişmeler özellikle Trabzon’da yayın yapan yerel medyada da yankı bulunca, Bordo-Mavili renklere gönül veren taraftarları, “Onur gider mi?” endişesi sardı. Bu soruların muhatabı olan Genel Sekreter Köksal Güney, tansiyonu düşürmek ve pozitif mesajlar vermek için, “Sözleşmesindeki ’7.5 milyon Euro veren alır’ maddesini en az ’15 milyon Euro getiren alır’ olarak değiştireceğiz. Kendisi bu konuda özveride bulunuyor. Onur Trabzonspor’un önemli bir parçası ve kaptanı. Bu davranışı bizim şevkimizi artırıyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Hem sözleşmesini uzatacağız, hem de maddeyi değiştireceğiz” ifadelerini kullandı. 

Başkanın tavrı net
Başkanın ise bu konu hakkında tamamen farklı düşündüğü biliniyor. İbrahim Hacıosmanoğlu’nun yakın çevresine, “Daha önce sözleşmelere konulan özel maddeler üzerinden yeteri kadar yıprandık. Bir işe de yaramadı. Bizim için sözleşmelerden çok sözler önemlidir. Onur ile ilgili hiçbir sorunumuz, sıkıntımız yok. Böyle bir gündemimiz de yok” sözleriyle Onur Kıvrak gelişmelerini değerlendirdiği öğrenildi. Hacıosmanoğlu’nun en yakın çalışma arkadaşlarından olan Başkan Yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu ise FANATİK’e şu açıklamayı yaptı: Onur’a yeni sözleşme gündemimizde yok. Çünkü onunla ilgili en ufak bir sıkıntımız, negatif bir beklentimiz yok. Onur adı gibi Trabzonspor’un da onuru olmuş, güzel işleriyle konuşulan, çok güvendiğimiz bir kardeşimiz. Onur kardeşimizin kafasını karıştırmasınlar, bizi de boş işlerle uğraştırmasınlar. 

 Serhat Demirtaş

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2013, 09:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
MİHRAÇ EYÜBOĞLU
MİHRAÇ EYÜBOĞLU - 8 yıl Önce

ONUR GERÇEKTEN DELİKANLI BİR KARDEŞİMİZ TRABZONSPOR UN MENFAATLERİNİ DÜŞÜNMEDEN HİÇBİR HAREKET YACAĞINA İNANMIYORUM. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.

SIRADAKİ HABER