Yönetime Nwakaeme Çağrısı

Anthony Nwakaeme, performansıyla göz kamaştırırken, taraftarlar ise Nwakaeme’nin kontratının uzatılması için yönetime çağrı yaptı.

Yönetime Nwakaeme Çağrısı

Malatya ve Sivas’ın ardından Giresunspor’a da gol atan Anthony Nwakaeme, performansıyla göz kamaştırıyor. 32 yaşındaki Nijeryalı yıldız, bu sezon Avrupa karşılaşmaları dahil çıktığı 7 resmi maçta 4 kez rakip fileleri havalandırırken, 2 de asist yaptı.

Taraftarlar ise Nwakaeme’nin kontratının uzatılması için yönetime çağrı yaptı. Önceki gece sosyal medyada kampanya başlatan Bordo-Mavili futbolseverler, ‘Nwakaeme sözleşmesi yaşatır’ etiketiyle gündem yarattı.

Trabzonspor ’da 4. yılını geçiren Nwakaeme konusunda daha önce FANATİK’e konuşan Başkan Ahmet Ağaoğlu, “Dış transferi bitirelim, sonrasında içe yöneleceğiz. Nwakaeme çok kıymetli bir oyuncu. Elbette devam etmek istiyoruz” açıklamasını yapmıştı. (Fanatik)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Taraftar
Taraftar - 2 ay Önce

Gördük sizin iç transfere yönelmenizi. Çoktan kontrat yapmışlardır siz de bakakalırsınız Sosa ve Novak gibi...

Taraftar 61
Taraftar 61 - 2 ay Önce

Dış transfer bitmeden iç transfere yonelinmez diye bir kanun mu var ? Çok saçma geçen sene de Sorloth için aynısını yaptık sonuç...Şu arada bu işi çözün sonra pişman olursunuz, hazır adam kalmaya gonulluyken

Yorum
Yorum - 2 ay Önce

Hadi bakalım en yüksek ücreti verecekmisin vermeyecekmisin vermezsen kesin gider ki fb bekliyor ha Nwakaeme de Allah var en yüksek parayı hakediyor

Gençağa
Gençağa - 2 ay Önce

Sözleşmeyi yenileyin kim diyorsa iş bilmemezlik yaparak kulübe zarar veriyor. Bakın Türkiye’de sözleşme yenileyen oyuncular derhal yatışa geçiyor, en son örnek: Muslera.

SIRADAKİ HABER