Yusuf Yazıcı'dan Dikkat Çeken Açıklamalar

Trabzonspor'un Milli yıldızı Yusuf Yazıcı, iç dünyasına dair çok özel açıklamalarda bulundu ve transfer hedeflerinden bahsetti.

Yusuf Yazıcı'dan Dikkat Çeken Açıklamalar
Trabzonspor'un gençlik operasyonunun en önemli isimlerinden biri olan Yusuf Yazıcı, son olarak oynanılan Göztepe karşılaşmasında sarı-kırmızılı taraftarlardan alkış toplamıştı. Genç yıldız, kendisi ile ilgili çok özel itiraflarda bulundu.

Yazıcı, konuşmasının başında Trabzonspor forması ile puan kaybı yaşadığındaki hissiyatlarını paylaşırken, "Duygusal bir insanım. Trabzonspor'un puan kaybı yaşadığı maçların sonrasında yaşamla bağım sanki kesiliyor. Hep kazanmak istiyorum. Hedefimde Avrupa var. Trabzonsporlu Yusuf olarak Avrupa'da oynamak istiyorum." dedi

YARIŞIN İÇİNDE OLACAĞIZ

Yusuf, kariyer basamaklarındaki çıkışa dair yapığı konuşmasında "Trabzonspor'de oynamak için savaştım" itirafında bulunurken, "Hayat bir savaş. Şunu öğrendim ki, bunu yapmayan başarılı olamaz. Ben Trabzonspor'da oynamak için savaştım. Şimdi oynuyorum. Savaşmaya da devam edeceğim. 34 yaşındaki kuzenim Ahmet Bozali'ye bunu aşılamaya çalışıyorum.." dedi.

AVRUPA'DA OYNAMAK İSTİYORUM

Genç yıldız, transferi ile ilgil yaptığı açıklamasında ise Avrupa kulüplerinin kendisinin peşinde olduğunu itiraf ederken, "Bu durumdan çabuk etkileniyorum. Sanki dünya ile bağım kopuyor. Kazanınca işler elbette iyi oluyor. Hedefim Avrupa'da forma giymek. İtalya, İspanya, Fransa, Almanya ve İngiltere'den scoutlar takip ediyor. Kendimi geliştirip, Trabzonsporlu Yusuf Yazıcı olarak önemli bir takımın formasını giymek istiyorum. Ancak önceliğim elbette şu an Trabzonspor'un başarısı." diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Kaynak; Karadeniz Gazetesi
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ekrem demir
Ekrem demir - 1 yıl Önce

Ahmet bozali abdulkadirin kuzeni

SIRADAKİ HABER