Zeki Yavru'nun Maç Sonu İsyanı

Trabzonspor’un 2-1 kazandığı Akhisar karşılaşması sonrası Zeki Yavru Trabzonspor taraftarı hakkında sert ifadeler kullandı.

Zeki Yavru'nun Maç Sonu İsyanı

Süper Lig’in 25. Haftasında sahasında ağırladığı Akhisarspor’u 2-1 yenerek 3 puanı hanesine yazdıran Trabzonspor’da moraller yerine geldi. Karşılaşma sonrası iki takım oyuncuları arasında dostluk görüntüleri yaşanırken Akhisar’ın Trabzonlu oyuncusu Zeki Yavru, Trabzonspor taraftarına ateş püskürdü. Trabzon insanının bazı şeyleri anlamadığını söyleyen Zeki, biz niye hale geldik diye isyan etti.

Zeki Yavru “Maalesef ki futbolun dışında konuşacağım bizim insanlarımız bundan anlamıyorlar. Kusura bakmayın ama biz ne hale geldik ya! Memleket olarak şehir olarak biz ne hale geldik. Ben Trabznsporluyum, Trabzonluyum bunu herkes biliyor. Ama ben Akhiarspor formasıyla bu sahada mücadele ediyorum. Benim anama küfür ediyorlar. Ne yapayım ben Trabzonspor’un attığı gollere sevineyim mi? Benim ekmeğim bu ya! Biz ne hallere geldik! Ne zaman şerefiyle, namusuyla ekmek kazanmaya çalışan insanlara küfür ediyorlar. “ ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2019, 12:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
sülo ts
sülo ts - 2 yıl Önce

sen önce sahadaki yüz halinebak küfreder gibi itirazlarına bak her trabzonlu iyi olacak diye bir şartmı var.ben de ekmeğimi samsunda kazandım ama TRABZONSPOR luluğumda hiç geri adım atmadım. sizin yaptığınız terbiye sınırlarını aşıyor seyirci yanlış yaptı bence siz küfürü dahi hak etmiyorsunuz

tuncay şişman
tuncay şişman - 2 yıl Önce

zeka seviyeleri sıfırın altında taraftarın kendisine neden tepki gösterdiğini anlamayacak kadar ozurlu ulan sen istenende mücadele edemezsin bu ayrı birsey sen ve senin gibi kazmaların kapasitesi belli sahada trabzon forması giyen ama trabzonlu olmayanlara şerefsizce davrandığını vın sana tepki yoksa sen ve senin gibi embesilleri biz cok gorduk

Faruk Aygun
Faruk Aygun - 2 yıl Önce

Senin anlamadigin kafana sigmayan sahadaki gosterdigin adi karakter. Cirkef bir karakterin var. sahada. yaptigin bu cirkeflikler yuzunden sana kufur ediyorlar. adam olup insan gibi top oynasan, sahasa yaptigin her harekette bir cirkeflik var. insan ol biraz o zaman kimse sana kufur etmez.

Cagatay
Cagatay - 2 yıl Önce

Gayet haklısın ülke yi bu duruma getirene yazıklar olsun

Cesur lazoglu
Cesur lazoglu - 2 yıl Önce

Adamsin zeki

İlhan ordulu
İlhan ordulu - 2 yıl Önce

Bunu Trabzonlu yöneticilere ulaştırın Altındağ sporda Ercan Güneri diye bir çocuk var takip etsinler

İlhan ordulu
İlhan ordulu - 2 yıl Önce

Bunu Trabzonlu yöneticilere ulaştırın Altındağ sporda Ercan Güneri diye bir çocuk var takip etsinler

SIRADAKİ HABER