Zeki Yavru'ya Sahip Çıktı

Uzun zamandır başarılı projelere imza atan Kuzey Yıldızı Trabzonspor Derneği Başkanı, Zeki Yavru'ya sahip çıktı.

Zeki Yavru'ya Sahip Çıktı

Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği Başkanı İsmail Turgur Öksüz, Zeki Yavru transferine karşı çıkanlara tepki gösterdi.

Öksüz sosyal medya hesabı üzerinden,"derdimiz evladımız Zeki Yavru mu?" şeklinde başladığı sözlerini şu şekilde sürdürdü;

Bizim Trabzonspor duruşumuzu yeniden herkese anlatmaya ihtiyacımız olmasa da, söyleyelim ki şuan ki yönetimimize nasıl eleştiri yapılacağı yerde Trabzonspor menfaatleri doğrultusunda eleştiri yapıyorsak ki yakın zamanda gösterdik bunu, destek olunması gerektiği yerde de desteğimizi esirgemeyiz.

Dün itibariyle Medyaya düşen Zeki Yavru'nun Trabzonspor'a transferi hakkında çeşitli mecraların taraftarların yorumları ve sözlerini itina ile okuduk çözümledik. Öncelikle şöyle bir geriye gidip milyon Euro'luk geçmişte yapılan Transferlere gidip Hicbirsey kulübe ve formaya vermeden alan futbolcuları hatırlamak gerekiyor. 2 sene yatarak para alan Janko mu dersiniz, ne olduğu belli olmayan Brozek'ler mi, kim bu dediğimiz hala ücret ödediğimiz Douglas mı, kimlerin parası nereye gittiği belli olmayan Esteban veya görmeyen forvetimiz Jun Suk mu ?

Neresinden tutarsak eyvah diyeceğimiz bunca isim varken, sağ bek Kamil Ahmet sakatlanmış ve lig boyu ne vereceği belli değilken, kendi evi camiasında oynamak için Trabzonspor yönetimine "Ben Trabzonspor ile fiyat konuşmam. Ne verirseniz razıyım tekrar O Kutsal Formayı giymek istiyorum" diyen Zeki Yavru mu sorunumuz oldu?

Taraftarın Fikirleri tabiki önem arz eder ama Savaşı Komutanların verdiği stratejiler ve kararlar kazandırırmış. Bu doğrultularda doğru ortak akıl ile Trabzonspor yönetiminin almış olduğu Zeki Yavru kararını destekliyor, Zeki Yavru'nun Trabzon'un evladı sahada Trabzonspor duruşu sergileyeceğini hatta bir çok futbolcuya da örnek teşkil edeceğini düşünüyor ve TRABZONSPOR'umuzun Yeni Yönetimine sonuna kadar bu konuda destek verdiğimizi Trabzonspor Camiasına beyan ederiz.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2018, 13:04
SIRADAKİ HABER