2 Önemli Transfer

Trabzonspor kadrosunu güçlendirdi...

2 Önemli Transfer
 Trabzonspor hentbol takımı iki Gürcü oyuncuyla kadrosunu güçlendirdi.

Ligde daha başarılı olmak adına transfere yönelen Trabzonspor Hentbol Takımı Gürcü oyuncular Rati Mskhvildze ve Giga Toronjakze’yi kadrosuna kattı.

İki yeni transferi tanıtmak için Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’nde yöneticiler Selim Emre Ar ve İrfan Akyüz oyuncularla birlikte basın toplantısı düzenledi. Toplantıda yapılan açıklamada açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“Öncelikle sezon başında Beşiktaş’a transfer olan Trabzonspor eski takım kaptanı Tolga Zengin’in annesi Melek Zengin’e Allah’tan rahmet ailesine yakınlarına ve tüm camiamıza baş sağlığı dileriz.

Trabzonspor Hentbol Kulübü Derneği olarak bildiğiniz gibi 2010 yılında başlayan Türkiye Erkekler Hentbol Süper Ligi’nde ki mücadelemiz ilk günkü heyecanımızla devam etmektedir. Trabzon ve Trabzonspor’umuzun adına misyonuna ve vizyonuma uygun devam ettiğimiz yolculuğumuza emin adımlarla dikkat ederek, ligimizde Trabzonspor’umunuz savaşçı kimliğine uyun yarışçı bir ekip oluşturmak ve bu ekibi daha da kuvvetlendirmek adına teknik ekibimizin bilgi ve istekleri üzerine eksik gördüğümüz bölgelere iki yabancı sporcu ile anlaşarak sezon başında hedef koyduğumuz ilk dört içinde olma isteğimize sağlam , kararlı bir şekilde sürdümek istiyoruz.

Transfer ettiğimiz Gürcistan uyruklu iki sporcumuz kendillerini Avrupa arenasında ispat etmiş tecrübeli sporculardır.

Yönetim kurulu adına bu transferlerde emeği geçen herkese teşekkür eder, camiamıza ,taraftarlarımıza Trabzonspor’umuza ve tüm Trabzon’umuza hayırlara vesile olmasını dilerim”
Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2013, 13:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER