Abdulkadir Özdemir Trabzon'a Döndü

Hekimoğlu FK TFF 1.lig ekiplerinden Adanaspor’un orta saha oyuncusu Abdulkadir Özdemir ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Abdulkadir Özdemir Trabzon'a Döndü

Hekimoğlu Trabzon FK’ya transfer olduğu için çok mutlu olduğunu ifade eden Abdulkadir Özdemir, Evime döndüm desem abartmış olmam. Kısa zamanda Türkiye’nin önemli kulüplerinde futbol oynadım. Süper ligden tutun ve 1.ligde bir çok takımda oynadım. Evime geldim. 28 yaşındayım ve katkı sağlayacağıma yürekten inanıyorum. ” dedi.

Futbol Şube Sorumlusu Semih Hekimoğlu da yaptığı açıklamada, “Abdulkadir Özdemir’in tecrübesi ve futbol birimi ile bu takıma hem ağabeylik hem de futbol katkısı sağlayacağına inanıyorum. Tercihlerimizi yaparken doku uyumuna ve sporcu ahlakına güvendiğimiz oyuncularımızdan biri. Orta sahamız kale gibi oldu diyebilirim.” dedi.

ABDULKADİR ÖZDEMİR KİMDİR?

25 Mart 1991 yılında Trabzon’da  dünyaya gelen Abdulkadir Özdemir, futbola Trabzonspor’un altyapısında başladı. Ardından 1461 Trabzon, Trabzonspor, Şanlıurfa,, Akhisar Belediye, Boluspor, Akhisarspor, BB Erzurumspor ve son olarak da Adanaspor’da futbol oynadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER