Abdulkadir Parmak'ın Menajeri Hiç Vakit Kaybetmedi!

Galatasaray Trabzonspor maçında yaşananlar "Abdulkadir Parmak'ın bonservissiz ayrılığı için bir oyun muydu?" sorusunu akıllara getirdi.

Abdulkadir Parmak'ın Menajeri Hiç Vakit Kaybetmedi!

Trabzonspor’un Galatasaray deplasmanında oynanan karşılaşmaya Abdulkadir Parmak’ın disiplinsiz davranışı damga vurmuştu. Abdulkadir Parmak'ın bu davranışının bonservissiz ayrılık için planlanan bir oyunun parçası olup olmadığı ise merak konusu olmaya başladı.

Karşılaşma sonrasında yaptığı çirkin ve anlam verilemeyen davranış nedeni ile Abdullah Avcı tarafından kadro dışı bırakılması talep edilen Abdulkadir Parmak’ın hakkında resmi karar uzun süre sonra açıklandı.

AHMET AĞAOĞLU İLE YÖNETİM PARMAK KONUSUNDA TERS DÜŞTÜ

Abdullah Avcı’nın kadro dışı kararına Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun karşı çıktığı öğrenilirken, Asbaşkan Mehmet Yiğit Alp ve Trabzonspor ikinci başkanı Ertuğrul Doğan’ın beraberindeki yönetimin çoğunluğu hocanın verdiği karara saygı duyulması gerektiğini savundu.

Kadro dışı kararının yönetim tarafından onaylanmaması halinde takım içerisinde disiplinsizliğin önüne geçilemeyeceğini savunan yönetimin çoğunluğu tarafından alınan kararda Abdulkadir Parmak’ın süresiz olarak kadro dışı bırakılmasına ve  125 Bin TL para cezası verilmesine karar verildi.

ABDULKADİR PARMAK’IN MENAJERİ HAREKETE GEÇTİ

Uzun süredir İstanbul ekipleri ile görüşmelerini sürdüren Abdulkadir Parmak’ın menajeri, Galatasaray maçı sonrası yaşanan çirkin olayın ardından hiç zaman kaybetmedi ve İstanbul ekipleri ile transfer görüşmelerini sıklaştırdı.

Galatasaray Trabzonspor maçında yaşananlar "Abdulkadir Parmak'ın bonservissiz ayrılığı için kurgulanmış bir oyun muydu?" sorusunu akıllara getirdi.

Trabzonspor’a bonservis bedeli ödenmeden İstanbul ekiplerine futbolcuyu pazarlamaya çalışan menajerin bu tavrı sonrasında Trabzonspor yönetiminin alacağı karar merak konusu oldu.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2021, 17:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yılmaz Topal
Yılmaz Topal - 2 ay Önce

Nasıl olsa İstanbula gitmek istiyordu karısı demekki karının kararı ağır bastı kendine bir bahane buldu nasıl bir trabzonlu bu memleket takımına fedakarlık yapacağına İstanbul takımlarına fedakarlık yapmayı tercih etmiş karakter meselesi ondada yokmuş

Ömer
Ömer - 2 ay Önce

Abdulkadir bu kadroda ancak yedek olur. Kimin yerine oynayacak Berat ın mı . Berat iki haftadır merkezi kapattı.Artık yedek kalacağını anladı. Sıcağı sıcağına değeri düşmeden piyasa aramaya başladı.

Atalay
Atalay - 2 ay Önce

En iyi oyuncuyu 90+5 de oyuna alırsan karşiliğini görür tabiki.Hocanın suçu

Ahmet özselek
Ahmet özselek @Atalay - 2 ay Önce

Bi bitmediniz yaa.

Lazo
Lazo - 2 ay Önce

Bonservis olmadan nasıl ayrıpacak? Nasıl haber bu?

Sürmeneli61
Sürmeneli61 - 2 ay Önce

ÖNCEDEN BERİ BUNUN KAFASINDAKİ ŞEYTANLIK BELLİYDİ. DAHA ÖNCEDE YOK AİLESİ E KÜFREDİLDİ YOK HAKARET EDİLDİ BAHANELERİ ÇIKARTTI. TRABZONSPOR BU HAİNE YETERİNCE MÜSAMAA GÖSTERDİ. YAZIK Kİ 61 NUMARAYI BUNUN GİBİ KENDİNİ FUTBOLCU ZANNEDEN ZİBİDİYE VERMİŞLER.

cavus81
cavus81 - 2 ay Önce

Bu acaba baskanin ve Avcinin Parmak i asil klüplerine bedelsiz göndermek istemeleri olmasin

Hş
- 2 ay Önce

Trbzn spor seyircisi gi kendi evlatlarımıza sahib çıkmayan bir kulüb varmı 10 maçtı ewvakme dökülüyo afobe yok onlar trabzon kökenli olsa ne anası kalır ne karısı kalır bugünkü maçta 2 dakika kalmış detayı oyuna alıyo 2 dakikada neolacak bu hocanan alt yapıdan oyuncu beklemek hayel zaten bir iddaanız kalmamış oynat genç ler ne olur sanki çok yazık ne bu yabancı hastalıgı nedir ya

Adem
Adem - 2 ay Önce

yolun açık olsun koçum nede olsa her şey para için burda para yok koçum kaç kurtar kendini


SIRADAKİ HABER