Abdullah Avcı Sıcak Bakıyor

Trabzonspor'da transfer harekatı başlıyor.

Abdullah Avcı Sıcak Bakıyor

Ligin bitimine kısa bir süre kala Trabzonspor’da transfer çalışmaları da başladı. Kadrosuna bir sağ bek oyuncusu katmak isteyen Bordo Mavililer de gündemdeki isimler de yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

Türk Milli Takımı’nda da forma giyen stoper ve sağ bek oyuncusu Kaan Ayhan’ın Trabzonspor’un transfer listesinde olduğu gelen bilgiler arasında.

Teknik Direktör Abdullah Avcı’nın da İtalya Serie A ekiplerinden Sassuolo’da forma giyen Kaan’ın transferine sıcak baktığı ifade ediliyor. 

Sassoulo’da forma şansı bulmakta zorluk çeken Kaan Ayhan’ın Türkiye’ye dönme fikrine sıcak baktığı öğrenildi. 

2,5 milyon Euro bedelle İtalyan ekibine transfer olan Kaan için satın alma opsiyonlu kiralık teklifin yapılması bekleniyor. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kurtuluşhan
Kurtuluşhan - 4 hafta Önce

Bursasporun sağ bekini alin

Ismail Sadık Yilmaz
Ismail Sadık Yilmaz - 4 hafta Önce

Joeo' yu gönder sonra "Adam" ara.Rezalet.Yıllarca bu takım için herşeyi yapanı neden kovaladın? Bize aynı duyguları Hami ile de yaşatmışlardı. Taraftar kimin umurundaki sen istersen yap. Derdimizi duygularımızı nasıl ve kime anlatabiliriz ki ?

Musa sezgin
Musa sezgin @Ismail Sadık Yilmaz - 4 hafta Önce

Niye ismail kardeş perira 18 yaşındamıydı da gönderdiler ölene kadar yoksa formamı giyiniyor yani biraz düşünelim yorum yazarken adam 40 gelmiş çapı düşmüş onu tutup sağ kanadı otobanmı yapsaydılar yapmayın

Suleyman cure
Suleyman cure - 4 hafta Önce

Umut meras sol beke yakisir

SIRADAKİ HABER