Abdullah Avcı ve Taraftar O Transferi Çok İstiyor

Trabzonspor yönetimi nabız yoklamaya devam ediyor. Resmi girişimler başlayabilir.

Abdullah Avcı ve Taraftar O Transferi Çok İstiyor

Ara transfer döneminde sona yaklaşılıyor. Takımlar transfer çalışmalarını hızlandırdı. Trabzonspor, Visca'nın transferi için girişimlere başladı. Başakşehir'li oyuncunun da Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı ile çalışmaya sıcak bakması bordo-mavilileri bu transfer için umutlandırıyor. Karadeniz ekibinin, önümüzdeki günlerde Başakşehir’le pazarlık masasına oturması bekleniyor.

Trabzonspor'u üst sıralara doğru tırmanışa geçiren Abdullah Avcı'nın, ara transferde en çok istediği isimlerden birisi de eski talebesi Edin Visca... Bordo-mavililerin, takıma önemli bir ivme kazandıran tecrübeli teknik adamın talebini geri çevirmek istemediği ve bu transfer için şartları zorlama kararı aldığı öğrenildi.

EDİN VİSCA TRABZONSPOR'U UMUTLANDIRIYOR

Yönetimin, önümüzdeki günlerde Medipol Başakşehir'le 30 yaşındaki Bosna Hersekli futbolcu için masaya oturması bekleniyor. Visca'nın da Trabzonspor'a gelmek istemesi Fırtına'yı bu transfer için umutlandırıyor. Galatasaray ve Fenerbahçe'nin de listesinde olan Edin Visca için bordo-mavili taraftarlar sosyal medyada 'Bize gel' kampanyası başlatmıştı. (Sabah)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tuncay yılmaz
Tuncay yılmaz - 1 ay Önce

Ağaoğlu acaba neyi bekliyor taraftar olarak bizler transfer bekliyoruz.sabrımızı taşırmasın

Hasan Dündar
Hasan Dündar - 1 ay Önce

Edin visca TS için ilaç olur. Gelmesini çok istiyorum. Saygılarımla

Torkan
Torkan - 1 ay Önce

Trabzon hazine üzerinde oturup, haberi olmayan fakire benziyor.. Kardeşim sabırlı olun.. Gençleri değerlendirin.. Bırakın yabancı hayranlığını.. Mesela Bursa yabancısız gençleriyle muazzam

Goksal Baytar
Goksal Baytar - 1 ay Önce

Vista yerine elimizdeki gençleri kullanmak gerekmez mi

Hacimet  yoşmaz
Hacimet yoşmaz - 1 ay Önce

Edin alınmalı 2 adama bedel trabzonu uçurur

SIRADAKİ HABER