Ağaoğlu'nun Forma İsteğine Köybaşı'ndan Anlamlı Yanıt

Spor Toto Süper Lig'de yeni sezona hazırlanan Trabzonspor, takımı güçlendirmeye devam ediyor.

TRANSFER HABERLERI 25.07.2021, 09:27
Ağaoğlu'nun Forma İsteğine Köybaşı'ndan Anlamlı Yanıt

Trabzonspor, yeni transferlerinden İsmail Köybaşı için imza töreni düzenledi.

İsmail Köybaşı, Trabzonspor'da şampiyon olmak istediğini belirtirken, "Çok heyecanlandım, kalbim pır pır atıyor. Uyumun ve aile olmanın başarıyı getireceğine inanıyorum. Burada olduğum için gururlanıyorum. Kendimi en olgun ve verimli olduğum dönemde hissediyorum. Fiziksel ve mental olarak da hazırım. Bir an önce sahaya çıkıp takımımızın şampiyonluğunda pay sahibi olmak için sabırsızlanıyorum." ifadelerini kullandı.

Başkan Ahmet Ağaoğlu ise, "Çok önemli bir ailenin parçası oldun, gelen her oyuncu bunu çok açık ve net ifade ediyor. Trabzonspor ailesi büyük bir camia, aile olarak büyük bir aileyiz. Bizi diğer kulüplerden farklı kılan pek çok özelliğimiz var, en önemlilerinden biri de aile olmamız. Bu kulübün formasını sırtına geçiren her oyuncu bizim için çok çok önemli. Bizim taraftarımız sabırsızdır, her zaman şampiyonluğu isterler, bugün değil dün isterler. Bu doğrultuda sıkıntı çekeceğini zannetmiyorum İsmail'in. Her zaman bütün oyuncularımızın yanındayız." dedi.

FORMA İSTEĞİNE ANLAMLI YANIT

Trabzonspor'da geleneksel hale gelen yeni transferlerin forma satın alma ritüeli de sürerken Ağaoğlu, "TFF'nin koyduğu yerli oyuncu avantajını yaşıyorsun. Daha önce yabancı oyuncularımıza 5'er bin forma sattım ben, yerli oyuncu statüsünde olduğun için ben 1500 forma diyorum." dedi ve İsmail Köybaşı kulübün 54. kuruluş yıldönümü şerefine 1967 forma satın almak istediğini ifade etti.

Yorumlar (2)
Hayrat'lı 12 ay önce
Size bir şey söyleyeyim mi Trabzonspor'un İşi zor takımın yaşlılığı göze çarpıyor oyunu önde kurmuyor 3 noktada takımı organize hucuma çıkartacak oyuncular yok golcü eksik sol bek muamma Trabzon'un Başakşehir karşısındaki duruşu berbat ileriki haftalarda bir şok dağılmaya dönüşebilir ihtimali çok yüksek arkadaşlar lütfen gerçek gören gözlüklerinizi takın yoksa taktığınız bu gözlükler sizi kör eder kendinize gelin Trabzonspor'un gerçeklerini derhal ortaya koyun
Yavuz yilmaz 12 ay önce
Sorlot alın artık başkanım bizi kimse tutamaz başkanım umar aminu yu alın başkanım on numara takım olur