Ahmet Ağaoğlu Anlaşma Sağlanan Futbolcuyu Açıkladı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, transferde ince eleyip sık dokuduklarını belirtti.

Ahmet Ağaoğlu Anlaşma Sağlanan Futbolcuyu Açıkladı

Transfer çalışmalarını teknik direktör Abdullah Avcı’nın isteği doğrultusunda yürüttüklerini söyleyen Ağaoğlu, 'Zirveye oynayan bir takım kurmak istiyoruz' dedi.

Süper Lig’de zirve yarışının uzağında kaldıktan sonra gelecek sezonun transfer çalışmalarına hız veren Trabzonspor’da başkan Ahmet Ağaoğlu, tüm planlamayı teknik direktör Abdullah Avcı’nın talebi doğrultusunda yaptıklarını söyledi.

Listelerinde bir çok oyuncunun olduğunu ve teknik ekiple sürekli istişare halinde olduklarını belirten başkan Ahmet Ağaoğlu, “Geçen hafta takımın BAY olması nedeniyle teknik direktörümüzle İstanbul’da bir araya geldik. Fakat biz transfer çalışmalarımızı Avcı’nın göreve gelmesinden itibaren yürütüyoruz. İmkanlarımız doğrultusunda taleplerine cevap vermeye çalışacağız. Önümüzdeki sezon her zaman olduğu gibi yine zirveye oynayan bir takım kurmak istiyoruz. Görüşmelerimiz tüm hızıyla devam ediyor” diye konuştu.

"Koita ile anlaştık"
Takımdan gönderilecek futbolcuların durumuna göre alınacak oyuncular konusunda da strateji belirlediklerini belirten Ağaoğlu, devre arasında da 3 önemli oyuncuyu kadrolarına kattıklarını hatırlatarak, “O zaman Fode Koita için Kasımpaşa kulübüne teklif götürmüştük, fakat bizden 3 milyon euro gibi bir ücret talep etmişlerdi ve transfer gerçekleşmedi. Bu oyuncu bir ay sonra serbest kalıyor ve ön protokol yaptık. Ajandamızda Abdullah Avcı’nın izlediği veya izleterek istediği oyuncular dışında isim yok. Hocanın verdiği rapor doğrultusunda sezon sonunda bazı oyuncularımızla yollarımızı ayıracağız. Yeni transferde bütçemizi oyuncu satışından gelecek paralarla oluşturmak ilk hedefimiz” dedi.

KAYNAK: YENİ ŞAFAK GAZETESİ

TRABZONSPOR BU HABERİ YALANLADI

İlerleyen saatlerde Trabzonspor kulübü çıkan bu haber üzerine"Bugün ulusal bir gazetede yer alan Kasımpaşa Spor Kulübü’nün profesyonel futbolcusu Fode Koita ile kulübümüzün ön protokol imzaladığına dair haber hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır.

Saygılarımızla..." ifadelerinin yer aldığı mesaj yayınladı.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2021, 13:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat mert
Murat mert - 1 hafta Önce

Madem yalan haber bu, yayınlayıp bizi neden yoruyorsunuz

Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 1 hafta Önce

Bir ara da tüm yetki newtonun elindeydi. Neredeyse tümü çöp oldu. Teknik direktör bugün var yarın yok. Transfer TD e göre olmaz. Bunu bu işten sorumlu olan bir komite yönetim ve teknik ekip görüşleri de dikkate alarak yapmalı.

Görünen köy.
Görünen köy. - 7 gün Önce

Bir önceki sezon transfer ekibi transferleri bizi tatmin etmedi ki zaten transfer edilmiş olup tartışılmayan bir oyuncu da yok gibi! Hocadan ricamız kafasına yatmayan oyuncuyu onay vererek transfer ettirerek hep birlikte hasta olmayalım! Takım yerli, yabancı sayısal olarak eksik olabilir ama vasıfsız olmamalı! Naçizane olarak oyunu çok yönlü futbolcular tercihini öneri olarak sunuyorum!

Cenk
Cenk - 1 hafta Önce

GÖREVe gelince 3 sene sampiyonluk beklemeyin demişti, oldu 4sene, bakalım seneye zirveye oynayacak kadro kurmak istiyoruz diyor. İnşAllah sampiyonluk gelecek

Can
Can - 1 hafta Önce

Abdullah avcıyla olmaz lig olsa Avrupa olmaz

Mevlüt AKÇAİR
Mevlüt AKÇAİR - 7 gün Önce

Eeee bir anlaştı diyor, sonrada bu topcuyla hiç bir şekilde ilgilenmiyoruz diyor...
Yeni Şafak gazetesi, bu haber nasıl bir şey....
Anlayan varsa yazsın ...

bülent
bülent - 6 gün Önce

aylardır bi koita haberi verdiniz şimdide yalalıyorsunuz lanet olsun haberciliğinize sizden takım falan olmaz şerefsiz bir kulüp

SIRADAKİ HABER