Ahmet Ağaoğlu O Menajere Kazandırmayı Seviyor!

Trabzonspor ligde hedefsiz kalmasının ardından bütün planlar gelecek sezon adına yapılmaya başlandı.

Ahmet Ağaoğlu O Menajere Kazandırmayı Seviyor!

Abdulkadir Parmak’ın doğurduğu krizde Ahmet Ağaoğlu’nun tavrı Trabzonspor taraftarı tarafından büyük tepki çekerken, gelecek sezonun transfer planlamasında da başkanın tek menajere yüklenmesi yönetim içerisinde tepkilere neden oldu.

Mathieu Markaroglu, Trabzonspor'dan hakkı olmayan parayı istedi!

Sörloth’un ayrılığı aşamasında yıldız futbolcuyu takımda tutması halinde ekstra prim sözü verilen Mathieu Markaroglu, futbolcuyu takımda tutamamasına rağmen Trabzonspor’dan anlamsız şekilde ücret talep etmesi bordo mavili yönetimin tepkisini çekerken, başkan Ahmet Ağaoğlu’nun Mathieu Markaroglu ile çalışmaya devam etmesi kafalarda soru işareti oluşturdu.

Trabzonspor’da büyük hayal kırıklığına neden olan Marlon ve Plaza’nın da menajerliğini yapan Mathieu Markaroglu, son olarak Bakasetas transferinde de vardı ve menajerlik ücretleri şeffaf şekilde açıklanmaması dikkat çekti.

Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun menajer Mathieu Markaroglu ile olan kuvvetli bağlarının rakamlara yansıması ise genel kurulda açıklanacak raporlarda ortaya çıkacak.

Başkan Ahmet Ağaoğlu, menajer Mathieu Markaroglu'dan şaşmıyor!

Sörloth’u takımda tutamamasına ve Sörloth'un ayrılık sürecinde Trabzonspor’dan hakkı olmayan parayı talep etmesine, Marlon ve Plaza transferlerindeki hayal kırıklığına rağmen başkan Ahmet Ağaoğlu’nun Mathieu Markaroglu ile transferde beraber hareket etmesi büyük şaşkınlıkla karşılanıyor.

Mathieu Markaroglu'nun Trabzonspor'a getirdiği Ekuban'ı da pazarlamak için yoğun mücadele verdiği öğrenilirken, diğer transferine aracılık ettiği isim Trondsen ise bu sezon forma şansı bulamadı.

Kaynak: HaberTS.com

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2021, 21:45
SIRADAKİ HABER