Arjantin Basını Enzo Perez'i Duyurdu

Enzo Perez'in transferinde son durum

Arjantin Basını Enzo Perez'i Duyurdu

Arjantinli oyuncu artık Bordo-Mavililer'e çok yakın... Trabzonspor ülkesinde 600 bin Euro kazanan Perez'e yıllık 1.2 milyon Euro önerirken, Arjantin basını da "Perez'in hafta içinde River'la bağlarını koparması bekleniyor" haberini geçti

Bordo-Mavililer, Enzo Perez transferinde artık sona geldi... Transfer döneminin açıldığı günden bu yana Arjantinli orta saha için bastıran Fırtına mutlu sona çok yakın. River Plate, taraftarın sevgilisi olan 34 yaşındaki oyuncuyu göndermek istemese de Fırtına, Perez'e reddedilemeyecek bir teklif sundu. 

Son kez Avrupa...

Karadeniz devi, ülkesinde senelik 600 bin Euro kazanan tecrübeli oyuncuya yıllık 1.2 milyon Euro önerdi. Son kez kariyerinde bir macera yaşamak ve Avrupa'ya dönmek isteyen yıldız oyuncunun bu teklife çok sıcak baktığı ve yönetimden transferi için kolaylık istediği öğrenildi. 

Bu hafta sonuçlanacak

Arjantin basını da bu gelişmeyle ilgili, "Perez'in hafta içinde kulübüyle bağlarını kopartması bekleniyor. Trabzonspor, 600 bin Euro kazanan Perez'e iki katını teklif etti" ifadelerini kullandı. Yönetim bu hafta içerisinde transferi sonuçlandırmayı hedefliyor. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih enver
Fatih enver - 3 ay Önce

Transfer sezonu başlamadan üç ay önce sağır sultan bile biliyordu bu takımın transfer ihtiyacını.bu başkan süreci nerde geçirmiş nerde yaşıyormuş. Gelen adamın uyum süreci bitene kadar sezon bitecek. Koskoca takıma yazık oluyor başgaaannnn

Ahmet Ağaoğlu
Ahmet Ağaoğlu - 3 ay Önce

600 kazanan adama anlamadan 1.2 vermişim tüh be 800 e hallederdik

SIRADAKİ HABER