Artem Dovbyk'in Menajerinden Trabzonspor Açıklaması

Artem Dovbyk'in menajeri oyuncunun Trabzonspor'a transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

TRANSFER HABERLERI 03.08.2021, 18:20
Artem Dovbyk'in Menajerinden Trabzonspor Açıklaması

Trabzonspor'un transfer etmek istediği Ukraynalı golcü Dovbyk'in menajeri Aleksey Lyundovsky, görüşmeler hakkında son durumu aktardı. 

Ukrayna basınına konuşan Aleksey Lyundovsky, "Görüşmeler son derece aktif ilerliyor. Dovbyk'in şu anda Trabzonspor'a yakın olduğunu söylemek için erken. Ayrıca başka isteyen takımlar da var. Anderlecht'in de devreye girdiğini söyleyebilirim." dedi. 

 Aleksey Lyundovsky son olarak oyuncunun geleceğiyle ilgili olarak"Acele bir karar vermiyoruz. Daha zaman var. Dovbyk'in kararı da önemli tabii." ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (2)
adilhan 12 ay önce
4 koldan peşkeş çekiliyor bu adam sakat herkes biliyor, yok çok kosup pres yapacakmış, ekuban kralını yapardı biraz zamn yapıp kaçırmasaydınız, bu ukraynalıya beş kuruş verilmez başkanından teknik direktörüne menejerinden hepsi ağız birliği etmiş yok shaktarda istiyor ulan istiyosa alsın biz shaktordan fazla vereblecek takımmıyız yapmayın bu transferi yakmayın emekleri
Trabzonlu 12 ay önce
Bilet ihtiyacı olan bir kardeşimize (bana ilk burdan yazan kişiye ) bir biletim var hediye etmek istiyorum. Bana buradan TC kimlik numaranızı ve güncel HES kodunuzu atmanız yeterli.